Top 6 Built In Fridge – Bürobedarf & Schreibwaren: Produkte mit Umwelt-Label

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Candy

#ad

Candy CRU 164 NE/N Einbau-Kühlschrank / Schlepptürtechnik / eintürig / 111 Liter / Gefrierfach

#ad
Candy #ad - Candy refrigerator cru 164 ne/n energy efficiency class f. Fridge net capacity 100 L. Built-in. Freezer net capacity 17 L. Height 82 cm. Larder. White. 43 dB.
MarkaCandy #ad
ProducentCandy #ad
Wysokość19.69
Długość3.94
Waga63.49
Szerokość18.9
Numer części34901269
ModelCRU 164 NE/N
Gwarancja2 year manufacturer.

2. Smart Panda

#ad

SP02DE

#ad
Smart Panda #ad - Doskonałe przypomnienie – znów zapomniałeś o urodzinach swojej najlepszej przyjaciółki? Dzięki kalendarzowi Smart Panda nigdy więcej się to nie powtórzy. I zadba o to, aby zostały one wykonane! Bezpłatne markery – do każdej tablicy dołączamy 4 kolorowe markery niepermanentne.

Idealny do planowania zadań – abyś nie zapomniał o ważnych spotkaniach, zadaniach lub posiłkach. Już nigdy nie przegapisz ważnych terminów i imprez. Powierzchnia do pisania jest większa niż w przypadku innych tablic, kiedy jadłeś niezdrowe posiłki i przekąski, dzięki czemu masz dużo miejsca na opisy codziennych posiłków! Przejmij kontrolę nad swoimi tygodniowymi posiłkami – czasy, minęły.

Sortowanie posiłków lub zadań według koloru jeszcze nigdy nie było łatwiejsze! Każdy marker jest wyposażony w zintegrowany magnes i gumkę – umieść markery obok tablicy, aby móc z łatwością uzyskać do nich dostęp. Na lodówce w kuchni czy na jakiejkolwiek innej powierzchni magnetycznej – tablica SmartPanda natychmiast przypomni Ci o ważnych rzeczach. - - - - -.
MarkaSmart Panda #ad
ProducentSmart Panda #ad
Wysokość16.54
Długość11.81
Szerokość0.01
Numer częściSP01DE

3. Candy

#ad

Zamrażalnik na dole, technologia drzwi holowanych, Total No Frost, Candy CBT5518EW lodówko-zamrażarka do zabudowy, 248 l, dwudrzwiowa, kolor biały

#ad
Candy #ad - Wbudowany combi. System No Frost. Biały. 37 dB. Wysokość: 177, 2 cm. Wyświetlacz o pojemności 62 l. Pojemność netto zamrażarki 186 l. Candy refrigerator cbt5518ew energy efficiency class e.
MarkaCandy #ad
ProducentCandy #ad
Wysokość69.76
Długość21.26
Waga116.84
Szerokość21.26
Numer części34901398
ModelCBT5518EW
Gwarancja24 Miesięcy

4. CUHIOY

#ad

CUHIOY Biała tablica magnetyczna na lodówkę, do kuchni, 1 gumka, dla dzieci, elastyczna tablica magnetyczna, menu, 2 sztuki, 4 markery, notatek, zmywalna, planera, do kuchni, 50 x 30 cm

#ad
CUHIOY #ad - Nowa technologia zapobiegająca plamomkażdy nie może znieść farbowania tablicy suchościeralnej. Zajęty kłopot: magnetyczna tablica suchościeralna może stać się twoim zaufanym towarzyszem lodówki. Wystarczy wpisać listę wymagań na magnetycznej liście zakupów, a nie zapomnisz kupować i umawiać terminów, a nie będziesz przeszkadzał.

Atwa instalacja - naszą tablicę suchościeralną na lodówkę można bez problemu przymocować do każdej powierzchni żelaznej lub magnetycznej. Stosujemy nową technologię przeciwko zanieczyszczeniom, aby rozwiązać ten problem. Takie jak drzwi lodówki, szafki na dokumenty, regały, sztywna tablica suchościeralna itd. Z wyjątkiem przedmiotów ze stali nierdzewnej i akrylu.

Nie ma możliwości ześlizgiwania się i upadku. Produkt przeszedł ponad 100 000 testów. Jeśli nie jesteś zadowolony, zwrócimy Ci pieniądze z jakiegokolwiek powodu. Zadowolenie klienta jest naszym celem. Nawet po 30 dniach od napisania, ślady te można łatwo usunąć. Wszystkie akcesoria mają wbudowane magnesyTablicę magnetyczną można szybko i łatwo użyć, wystarczy przykleić tablicę magnetyczną do lodówki.
MarkaCUHIOY #ad
ProducentCUHIOY #ad
Wysokość0.02
Długość19.69
Waga1.32
Szerokość11.81
Numer częściWB0000
ModelWB0516

5. LQWELL

#ad

Wyświetlacz 130 cali do telefonów/PC/Lap/PS5/Xbox/Stick, LQWELL® Projektor mini, automatyczna korekcja trapezu, kąt 180 stopni, obsługuje WiFi 6, kina domowego 4K,, BT5.0 z systemem Android OS 11.0

#ad
LQWELL #ad - Duży ekran o przekątnej 130" zapewnia wyraźniejsze wrażenia słuchowe. Automatyczna korekcja trapezu: projektor jest wyposażony w wbudowany czujnik o wysokiej precyzji, który automatycznie kalibruje cztery narożniki powierzchni projekcyjnej. Jednocześnie za pomocą pokrętła ostrości znajdującego się z przodu projektora można dostosować długość ogniskowej, aby uzyskać jak najwyraźniejszy obraz.

Podstawa projektora jest wyposażona w stojak obracany o 180°, który może być używany jako tło projekcji od podłogi do sufitu. Mini projektor wifi 6 i bt5. 0: projektor lqwell hy300 wykorzystuje technologię wifi6, takimi jak głośniki bluetooth i słuchawki, która charakteryzuje się szybszą szybkością transmisji i mniejszym opóźnieniem transmisji niż 5G i umożliwia synchronizację ekranu w ciągu kilku sekund. Wiele interfejsów: inteligentny projektor hy-300 jest wyposażony w złącza hdmi, xbox, TV-Box, laptopa, Firestick, które można podłączyć do komputera, U-Disk, USB i audio, PS5, DVD i innych urządzeń kompatybilnych z HDMI.

Wbudowany chip BT5. 0 może łączyć się z różnymi urządzeniami Bluetooth, oraz umożliwić transmisję dźwięku Hi-Fi. Inteligentny projektor: obsługuje podłączenie telefonów komórkowych z systemem android lub Apple do projekcji ekranu. Natywna rozdzielczość 720p, obsługuje pełne wideo 4k high-definition i może dostarczać wyraźne i jasne obrazy w ciemnym otoczeniu, rozrywki i wideokonferencji, teatru, co jest bardzo odpowiednie do domu, obsługuje 4K: natywna rozdzielczość projektora wynosi 1280 x 720, jasność wynosi 120 lumenów ANSI, lekcji online.
MarkaLQWELL #ad
ProducentLQWELL #ad
Wysokość8.4
Długość8.4
Waga1.79
Szerokość5.3

6. Warasee

#ad

60 x 100 cm, Warasee Biała tablica suchościeralna, łatwa do przycięcia, samoprzylepna folia magnetyczna, do domu, gąbką i magnesami, szkoły, z markerami, A3/A4

#ad
Warasee #ad - Wiele zabawnych zajęć edukacyjnych dla dzieci i uczniów. Samoprzylepną tablicę suchościeralną można przyciąć do pożądanego rozmiaru. Magnetyczna tablica suchościeralnazawartość proszku żelaza w tablicy magnetycznej jest bardzo wysoka, a siła przyciągania magnetycznego jest bardzo dobra, dzięki czemu można adsorbować różne przedmioty magnetyczne.

Możesz użyć magnesów, aby przypiąć dokumenty lub obrazy, które chcesz na folii magnetycznej lub użyć magnesów, aby upiększyć obrazy i wchodzić w interakcje z dziećmi. Wielofunkcyjnośćta folia magnetyczna jest zdecydowanie najlepszym wyborem dla dzieci do bazgroły, jest używany nie tylko w biurze, deska kreślarska lub ekran projekcyjny tablicy suchościeralnej, burzy mózgów i nauki. Może być używany jako planer dzienny/tygodniowy, ale również w domu lub w restauracji. Dowolne przycinaniesamoprzylepna folia magnetyczna jest z tyłu wyposażona w pomocnicze linie siatki, dzięki czemu można ją łatwo dopasować nożyczkami. Należy pamiętać, aby uzyskać optymalne rezultaty.

Atwa do usunięciazewnętrzna strona folii do tablic suchościeralnych wykonana jest z wysokiej jakości materiału pcw, powierzchnia jest gładka, a napis jest gładki, aby usunąć folię ochronną przed użyciem, można ją wielokrotnie usuwać bez pozostawiania śladów. Na tablicy suchościeralnej znajduje się folia ochronna. Możesz pisać wielokrotnie, nie martwiąc się o usunięcie. Tablica suchościeralna jest bardzo praktyczna możliwość wykorzystania jej jako elementu dekoracyjnego lub dla kreatywności lub po prostu jako praktyczna rodzinna karteczka, na której można zapisać wszystkie możliwe rzeczy.
MarkaWarasee #ad
ProducentWarasee #ad
Wysokość23.62
Długość39.37
Waga2.65
Szerokość0.02