Top 6 Besteck Gehämmert – Komplety sztućców

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Homikit

#ad

Zdrowe i nadają, stal nierdzewna, sztućce polerowane, młotkowanymi sztućcami stołowymi, z łyżką, 72-częściowy zestaw sztućców z nożem do steków, Homikit Zestaw sztućców dla 12 osób, nożem, widelcem

#ad
Homikit #ad - Wysokiej jakości stal nierdzewna- te sztućce są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej bez szkodliwych substancji, są nierdzewne, odporne na korozję, że łatwo się zgina, są wytrzymałe i przyjemne w dotyku. Ekskluzywne wykonanie- każdy zestaw sztućców jest pokryty lustrzanym połyskiem, mniej przywierania żywności jest również łatwe do czyszczenia przez mycie ręczne.

Ten zestaw do krojenia jest idealnym towarzyszem od przystawek po desery. Wygodne uchwyty – ten widelec z uchwytem młotkowym, nowoczesny styl dobrze pasuje do istniejących naczyń, aby zapewnić wygodny chwyt, zaprojektowany z odpowiednią grubością i wyważoną wagą, zapewnia przyjemne doznania podczas kolacji. Ergonomiczny uchwyt o przyjemnej wadze zapewnia wygodne trzymanie i łatwą kontrolę. Cenny zestaw jest idealny na formalne i nieformalne okazje, 12 łyżeczek do herbaty, hotel i inne okazje. Nie musisz się martwić, nie zawierają niklu i nie wydzielają metalowego posmaku, trwałe i zdrowe do długotrwałego użytkowania.

12 profesjonalnych noży do steków - 12 noży do steków zostało skonstruowanych z jednoczęściowym ostrzem i potrójnie nitowanych. Wykonane z mikroząbkowaną krawędzią do łatwego krojenia steków lub twardych potraw, nie trzeba już ostrzyć. Nigdy się nie rozchodzą, aby Cię nie zranić. Zestaw sztućców dla 12 osób - zestaw sztućców homikit zawiera 12 noży stołowych, 12 widelców stołowych, restauracja, takie jak impreza, bankiet, 12 łyżek stołowych, 12 noży do steków, 12 widelców do sałatek.
MarkaHomikit #ad
ProducentHomikit #ad
Numer częścidcz-336

2. Glavory

#ad

Glavory Aurora, sztućce srebrne tłoczone – zestaw sztućców dla 4 osób, 16-częściowy – stal nierdzewna 18/8 – srebrne sztućce nadają się do mycia w zmywarce z eleganckim opakowaniem – nóż do steków 2

#ad
Glavory #ad - Atwy w użyciu. Sztućce firmy glavory zakrywają Twój stół i zachwycą każdego, kto na nim siedzi. Zestaw sztućców ze stali nierdzewnej 18/8 nie boi się jego użytkowania i nadaje się do mycia w zmywarce oraz odporny na rdzę i kwasy.

Zupełnie wyglądający jak najlepiej? Żaden problem. Nasz nowoczesny 16-częściowy zestaw sztućców firmy Glavory składa się z 4 noży, widelców, łyżek i łyżeczek do herbaty. Dzięki specjalnemu opakowaniu nasze zestawy sztućców nadają się jako idealny prezent na urodziny, Boże Narodzenie lub inne okazje! Idealny produkt to klucz, gdy siedzisz przy stole z najbliższymi. Nasze noże aurora są nie tylko bardzo ostre, ale również dłużej pozostają ostre niż tradycyjne noże. Atwy w użyciu.
MarkaGlavory #ad
ProducentGlavory #ad
Waga3.09

3. WMF

#ad

WMF Boston Set 30 Cromargan, zestaw sztućców 30 sztuk

#ad
WMF #ad - Materiał: stal nierdzewna cromargan 18/10, odporne na odkształcenia,  polerowana. Zawartość: 30-częściowy zestaw dla sześciu osób: po 6 widelców, noży stołowych, łyżek, widelczyków do ciasta łyżeczek do kawy i herbaty - numer artykułu: 1120916040. Jednoczęściowe solidne noże stołowe ze stali nierdzewnej są kute z jednego kawałka i hartowane w całości. Nierdzewne, nadające się do mycia w zmywarce, higieniczne, kwasoodporne i niezniszczalne. Wzór: wmf atelier Peter Bäurle. Kolekcja Boston.
MarkaWMF #ad
ProducentWMF #ad
Wysokość2.36
Długość17.28
Waga0.23
Szerokość10.75
Numer części11.2091.6040
Model11.2091.6040

4. GRÄWE

#ad

Seria Norymberga, rustykalny, 24-częściowy, ciężki, GRÄWE Zestaw sztućców dla 6 osób ze stali nierdzewnej, kute sztućce z czarnymi uchwytami

#ad
GRÄWE #ad - Przeżyj moment przyjemności grÄwe niezależnie od tego, czy jako kucharz hobbysta czy profesjonalny restaurator, u nas znajdziesz duży wybór przyborów kuchennych o pięknym kształcie. Dzięki sztućcom z serii nürnberg jesz jak w ulubionym miejscu.

Sztućce dobrze leżą w dłoni i umożliwiają wygodne potrawy. Sztućce obiadowe ze stali nierdzewnej 18/0 stal chromowana, 5 cm, czarne uchwyty, 6 łyżeczek do kawy 15 cm, 75 g, 6 widelców 20 cm, 6 noży z ząbkowanym szlifem 22 cm, 65 g, 65 g, 6 łyżeczek obiadowych 19, 45 g. Daj się oczarować nienaganną funkcjonalnością i doskonałą odpornością na działanie kwasów szlachetnego zestawu sztućców. Kute sztućce stołowe z czarnymi, potrójnie nitowanymi uchwytami z tworzywa sztucznego są wytrzymałe i charakteryzują się dużą wagą własną.

Sztućce stołowe emanują wiejskim rustykalnym urokiem i podnoszą wartość każdej dekoracji stołu. Nasza tradycyjna marka jest synonimem wysokiej jakości produktów i dbałości o szczegóły. Dzięki drobnemu ząbkowanemu szlifowi noże stołowe optymalnie nadają się do krojenia mięsa i warzyw.
MarkaGRÄWE #ad
ProducentGräwe #ad
Numer części027.324
Model027.324

5. Exzact

#ad

4 x łyżka do kolacji, Exzact Premium zestaw sztućców ze stali nierdzewnej, 4 x nóż stołowy, 16 sztuk – 4 x widelec stołowy, 4 x łyżeczka do herbaty

#ad
Exzact #ad - Exzact premium, 16 sztuk, zestaw sztućców ze stali nierdzewnej, dla 4 osób.4 x widelec stołowy, 4 x nóż stołowy, 4 x łyżka do kolacji, 4 x łyżeczka do herbaty. -. Lustrzana politura, z wysokiej jakości stali nierdzewnej, nadają się do mycia w zmywarce.
MarkaExzact #ad
ProducentExerz Ltd #ad
Waga2.27
Numer częściEX963
ModelEX963

6. DAFFODILY Spirit of luxury

#ad

Można myć w zmywarce Signature, srebrny 16 szt., ultra-ostry nóż do steków, DAFFODILY zestaw sztućców. Młotkowane sztućce ze stali nierdzewnej 18/10. Wykończenie lustrzane

#ad
DAFFODILY Spirit of luxury #ad - Możliwość mycia w zmywarce: więcej przyjemności, mniej wysiłku w czyszczeniu! Nasz zestaw sztućców nadaje się do mycia w zmywarce i bez trudu zachowuje swoją błyszczącą powierzchnię. Luksusowe pudełko prezentowe firmy daffodily zawiera: 4 łyżki stołowe, 4 x widelec stołowy, 4 x nóż do steków 2 w 1 i 4 łyżki deserowe.

Szukasz idealnego prezentu: zestaw sztućców DAFFODILY jest idealny na wesela, parapetówki lub jubileusze, a także jako prezent dla nowych gospodarstw domowych. Luksusowy zestaw sztućców: doświadcz wyjątkowego luksusu dzięki naszemu ekskluzywnemu zestawowi sztućców, idealny dla tych, którzy cenią kunszt rzemieślniczy i elegancki design. Ciesz się płynnym jedzeniem. Wszechstronny nóż do steków 2 w 1: nasz zestaw sztućców zawiera wyjątkowy nóż do steków 2 w 1, który bez trudu przecina nawet najgrubsze kawałki mięsa.

Jako fan steków te zestawy noży i widelców byłyby idealne dla Ciebie. 16-częściowy zestaw dla 4 osób: stwórz eleganckie przyjęcia z naszym 16-częściowym zestawem sztućców, pięknie prezentowanym w pudełku prezentowym. Wysokiej jakości stal nierdzewna 18/10: wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, nasz zestaw sztućców jest nie tylko trwały i wytrzymały, ale również odporny na rdzę i korozję.
MarkaDAFFODILY Spirit of luxury #ad
ProducentDAFFODILY #ad
Wysokość1.97
Długość4.29
Waga3.53
Szerokość3.86
Numer częściHU-XI-201
ModelDAF0001