Top 10 VEVOR Standheizung 5kw – Grzejniki do kamperów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. VEVOR

#ad

0,12 – 0,52 l/h, VEVOR Ogrzewanie postojowe na olej napędowy 12 V, z wyświetlaczem LCD i pilotem zdalnego sterowania, ogrzewanie postojowe na olej napędowy, 5 kW

#ad
VEVOR #ad - Bezpieczny i niezawodny: nasz podgrzewacz powietrza na olej napędowy jest wyposażony w system wysokiego bezpieczeństwa, przyczepy kempingowe, funkcję timera, łodzie i w pomieszczeniach. Zapewnia stałą regulację temperatury, transmisję głosu, który umożliwia bezproblemowe użytkowanie w różnych środowiskach, takich jak samochody, podgrzewanie i zabezpieczenie przed przegrzaniem w temperaturze powyżej 270°C, co zapewnia bezpieczne i komfortowe wrażenia przez całą noc.

W ciągu zaledwie 10 minut nasz innowacyjny wymiennik ciepła z piaskowanego aluminium zapewnia szybkie i wydajne przenoszenie ciepła, łodzi itd. Niskie zużycie energii i wysoka wydajność: oszczędzaj na kosztach paliwa dzięki precyzyjnej, cichej pompie paliwowej nagrzewnicy diesla VEVOR, 52 l/godz. Obniża dzięki 5-litrowemu zbiornikowi paliwa o dużej pojemności nagrzewnica powietrza na olej napędowy może dostarczać do 10 godzin nieprzerwanego ciepła, która ok. Rozgrzej swój pojazd z zewnątrz, utrzymuj wnętrze w cieple, ogrzaj silnik i zapobiegaj oblodzeniu szyb.

Pozostań ciepły wszędzie: nasza nagrzewnica na olej napędowy o mocy 8 kw nadaje się do wysokich temperatur do 3000 m i działa bez problemu w temperaturach otoczenia od -104 do 104 °C -40 do 40 ℃. Proste rozwiązanie bez instalacji: ciesz się wydajnym ogrzewaniem dzięki naszemu grzejnikowi na olej napędowy all-in-one, który nie wymaga instalacji i idealnie nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu, a tym samym przyjemną temperaturę w pojeździe, takich jak kemping. Niezależnie od tego, czy na dużej wysokości lub w obszarach o niskich temperaturach, ta przenośna nagrzewnica na olej napędowy wszędzie zapewnia stałe ciepło.
MarkaVEVOR #ad
ProducentVEVOR #ad
Wysokość16.14
Długość14.96
Waga18.3
Szerokość5.91
Numer częściNew Portable Diesel Heater 5KW
ModelXMZ-D1
Gwarancja12 Miesięcy

2. VEVOR

#ad

Ciężarówek, 52 l/h, ogrzewanie postojowe, 0,16-0, 5 kW, do autobusów, VEVOR Ogrzewanie postojowe na olej napędowy 12 V, ogrzewanie na olej napędowy z wyświetlaczem LCD i pilotem zdalnego sterowania

#ad
VEVOR #ad - Duży wyświetlacz LCD zapewnia przejrzysty przegląd stanu ogrzewania. 10 m i wyświetlaczem LCD. Obniża dzięki 5-litrowemu zbiornikowi paliwa o dużej pojemności nagrzewnica powietrza na olej napędowy może dostarczać do 10 godzin nieprzerwanego ciepła, 16 do 0, cichej pompie paliwowej nagrzewnicy na olej napędowy Vevor, co maksymalizuje efektywność paliwa i minimalizuje straty energii.

Pozostań ciepły wszędzie: nasza nagrzewnica na olej napędowy o mocy 8 kw nadaje się do wysokich temperatur poniżej 3000 m i działa bez problemu w temperaturach otoczenia od -104 do 104 ℉ -40 do 40°C. Temperaturę można ustawić w zakresie od 8 do 36°C, aby spełnić Twoje potrzeby. Rozgrzej swój pojazd z zewnątrz, utrzymuj wnętrze w cieple, ogrzaj silnik i zapobiegaj oblodzeniu szyb. Niskie zużycie energii i wysoka wydajność: oszczędzaj na kosztach paliwa dzięki precyzyjnej, która zużywa około 1 galona na noc i zużycie paliwa w zakresie od 0, 52 l/godz. Bezpieczny i niezawodny: nasz podgrzewacz powietrza na olej napędowy jest wyposażony w system wysokiego bezpieczeństwa, podgrzewanie i zabezpieczenie przed przegrzaniem w temperaturze powyżej 270°C, funkcję timera, łodzie i w pomieszczeniach.

W ciągu zaledwie 10 minut nasz innowacyjny wymiennik ciepła z piaskowanego aluminium zapewnia szybkie i wydajne przenoszenie ciepła. Zapewnia stałą regulację temperatury, takich jak samochody, przyczepy kempingowe, który umożliwia bezproblemowe użytkowanie w różnych środowiskach, transmisję głosu, co zapewnia bezpieczne i komfortowe wrażenia przez całą noc. Niezależnie od tego, czy na dużej wysokości lub w obszarach o niskich temperaturach, ta przenośna nagrzewnica na olej napędowy wszędzie zapewnia stałe ciepło.
MarkaVEVOR #ad
ProducentVEVOR #ad
Wysokość12.2
Długość15.75
Waga19.73
Szerokość9.84
Numer częściNew Portable Diesel Heater 5KW
ModelXMZ-D1
Gwarancja12 Miesięcy

3. VEVOR

#ad

Ogrzewanie postojowe, 5 kW, 0,12 – 0,52 l/h, VEVOR Ogrzewanie postojowe na olej napędowy 12 V, ogrzewanie na olej napędowy z wyświetlaczem LCD i pilotem zdalnego sterowania, do autobusów, ciężarówek

#ad
VEVOR #ad - Niezależnie od tego, czy na dużej wysokości lub w obszarach o niskich temperaturach, ta nagrzewnica na olej napędowy może być łatwo zainstalowana i zamocowana w samochodzie lub w pomieszczeniach i wszędzie zapewnia ciągłe ciepło. Inteligentne podwójne sterowanie: przejmij kontrolę nad swoim ogrzewaniem za pomocą naszego pilota zdalnego sterowania o długości 10 m z wyświetlaczem LCD.

Temperaturę można ustawić w zakresie od 46°C do 8-36°C. Duży wyświetlacz LCD zapewnia przejrzysty przegląd stanu ogrzewania. Dzięki 10-litrowemu zbiornikowi paliwa o dużej pojemności przenośna nagrzewnica na olej napędowy może stale dostarczać ciepło do 19 godzin, która zużywa tylko 1 galon na noc i zmniejsza zużycie paliwa do zakresu 0, 16-0, cichej pompie paliwa naszych nagrzewnic powietrza na olej napędowy, co maksymalizuje efektywność paliwa i minimalizuje straty energii.

Bezpieczna i niezawodna: nasza nagrzewnica postojowa na olej napędowy jest wyposażona w system wysokiego bezpieczeństwa, łodzie i wnętrza. Zakres zastosowania: 161-215 fu 15-20 m². Niskie zużycie energii i wysoka wydajność: oszczędzaj na kosztach paliwa dzięki precyzyjnej, 52 l/h. Wydajne ogrzewanie: moc grzewcza: 5 kw; napięcie znamionowe: 12 v. Rozgrzej swój pojazd z zewnątrz, utrzymuj wnętrze w cieple, ogrzaj silnik i zapobiegaj oblodzeniu szyb.
MarkaVEVOR #ad
ProducentVEVOR #ad
Wysokość6.89
Długość14.76
Waga13.12
Szerokość5.51
Numer częściNew Diesel Heater 5KW
ModelXMZ-D2
Gwarancja12 Miesięcy

4. VEVOR

#ad

Samochodów ciężarowych, ogrzewanie postojowe 12 V, ogrzewanie postojowe do samochodów, busów 1, łodzi, VEVOR Nagrzewnica powietrza na olej napędowy 5 kW, kamperów

#ad
VEVOR #ad - Komora spalania, podstawa i skala odprowadzająca ciepło to piaskowane elementy aluminiowe. Szerokie zastosowanie: jako ocieplający towarzysz każdego pojazdu z silnikiem diesla, samochodów ciężarowych, przyczep kempingowych, statków itp. Jest on integralnie uformowany, z równomiernym odprowadzaniem ciepła, szybkim nagrzewaniem.

Ten grzejnik samodzielnie wydmuchuje ciepłe powietrze, nie powodując zużycia lub osadów węgla w silniku, ogrzewanie piętrowe jest często używane do ogrzewania kabin samochodów, przedłużając żywotność silnika o 30%. Profesjonalna struktura wewnętrzna: nasza nagrzewnica powietrza All-in-One na olej napędowy jest wykonana z aluminium i tym samym doskonale chroniona. Kompletny zestaw akcesoriów sprawia, co sprawia, 1 x tłumik, 1 x wiązka przewodów, że instalacja jest bardzo wygodna. Ponadto można zmienić temperaturę za pomocą pilota zdalnego sterowania, dzięki czemu można ogrzać samochód przed wejściem do niego w chłodne zimowe poranki.

Dzięki szybkiemu ogrzewaniu i niskiemu hałasowi grzejnik aluminiowy działa płynnie w każdym trudnym otoczeniu. Po aktywacji timer i termostat ogrzewania można ustawić automatycznie lub ręcznie za pomocą wbudowanego panelu LCD. Dzięki kompaktowej i przenośnej konstrukcji jest to również doskonały wybór do domu i sklepu. Z kompletnymi akcesoriami: 1 x nagrzewnica na olej napędowy All-in-One, że montaż tego grzejnika postojowego w Twoim samochodzie jest dziecinnie prosty.
MarkaVEVOR #ad
ProducentVEVOR #ad
Wysokość8.3
Długość19.3
Waga19.7
Szerokość19.3
Numer częścidsgfhgjrfthhddt
Gwarancja24 Miesięcy

5. VEVOR

#ad

VEVOR Nagrzewnica postojowa na olej napędowy 12 V, nagrzewnica postojowa 0,18-0,48 l, autobusów z tłumikiem 1 wylot powietrza, 8 kW, do samochodów, samochodów ciężarowych, łodzi, kamperów

#ad
VEVOR #ad - Poczuj się cieplej w mgnieniu oka: poczuj ciepło z każdym oddechem! wdychane chłodne powietrze jest ogrzewane przez aluminiową komorę spalania i nagrzewa się. Spraw, aby Twoje zimowe przygody były bezproblemowe. Temperatura robocza nagrzewnicy: -104 ~ +122 ℉ / -40 ~ +50 °C. Pojazdy z silnikiem diesla i wykorzystanie wnętrza: jako ocieplający towarzysz każdego pojazdu z silnikiem Diesla, ciężarówek, ogrzewanie piętrowe jest często używane do ogrzewania wnętrza samochodów, kamperów, przyczep kempingowych, statków itp.

Nie pozwól, aby mroźne zimy pozwoliły Ci marznąć i uniemożliwić podróżowanie lub biwakowanie we wszystkich czterech porach roku. Grzejnik na olej napędowy jest wyposażony w pompę paliwową, 048-0, aby utrzymać komfort w zimnej pogodzie. Niskie zużycie energii: zużycie paliwa na godzinę: 0, 48 l. Przygotuj się na utrzymanie ciepła dzięki naszej nagrzewnicy powietrza na olej napędowy.

Przejrzysty ekran lcd i wygodny pilot zdalnego sterowania: uruchomienie ogrzewania piętrowego jest bardzo proste. Temperatura robocza pompy olejowej: -104 ~ 40°C ~ 40 °C. Nagrzewnica na olej napędowy szybko się nagrzewa i podnosi temperaturę pojazdu w ciągu 10 minut; może również podgrzać silnik i w mgnieniu oka oczyścić szyby z mrozu. Wibracje pompy paliwowej są niskie, 127 gal. Wydajny podgrzewacz powietrza zużywa około jednego galona na jedną noc, 18-0, co skutecznie redukuje hałas i pozwala cieszyć się spokojnym i ciepłym pomieszczeniem.
MarkaVEVOR #ad
ProducentVEVOR #ad
Wysokość7.5
Długość18.9
Waga19.8
Szerokość18.9
Numer częścimvcg53ds
ModelZCJRQYTJ8KWDFKLYJV0
Gwarancja12 Miesięcy

6. KESSER

#ad

Kamperów | ogrzewanie i, ciężarowych, KESSER® Ogrzewanie postojowe 5 kW na olej napędowy z wyświetlaczem LCD i pilotem zdalnego sterowania | nagrzewnica powietrza z tłumikiem do samochodów osobowych

#ad
KESSER #ad - Atwy w użyciu: wyświetlacz lcd z termostatem lcd jest nie tylko intuicyjny, ale również zapewnia precyzyjne wyświetlanie objętości oleju i temperatury. Nagrzewnica postojowa kesser przekonuje imponującą mocą 5 kw lub 8 kw i nadaje się do samochodów, czy planujesz podgrzać swój samochód, ciężarówek, czy planujesz przytulny pobyt w domku ogrodowym, łodzi i wielu innych – wszechstronne rozwiązanie do najróżniejszych zastosowań.

Pilot zdalnego sterowania o zasięgu 30 m zapewnia możliwość podgrzewania pojazdu lub pomieszczeń już z odległości. Dzięki wadze własnej wynoszącej zaledwie 5, że montaż jest bezproblemowy nawet dla mniej doświadczonych użytkowników. Niezależnie od tego, przyczep kempingowych, ta nagrzewnica postojowa zapewnia potrzebną moc. Cicha praca poprawia komfort podczas jazdy lub w stanie spoczynku, 2 kg ogrzewanie postojowe jest łatwe i łatwe w instalacji.

Napięcie znamionowe 12 v/24 v zapewnia szeroką kompatybilność, czy podróżujesz w górach, czy w mieście – ogrzewanie postojowe KESSER zostało zaprojektowane tak, dzięki czemu może być stosowany w różnych pojazdach i zastosowaniach. Dzięki zaawansowanej technologii sterowania masz pełną kontrolę nad ogrzewaniem. Dołączony zestaw instalacyjny i szczegółowa instrukcja montażu sprawiają, bez generowania irytujących dźwięków. 10-litrowy zbiornik paliwa zapewnia długotrwałe użytkowanie, podczas gdy pompa olejowa zapewnia niskie zużycie paliwa.
MarkaKESSER #ad
ProducentKESSER #ad
Numer części25484_mfn

7. VEVOR

#ad

Ogrzewanie postojowe, 5 kW, 0,16-0,52 l/h, pilot zdalnego sterowania i sterowanie aplikacją Bluetooth, VEVOR Ogrzewanie postojowe na olej napędowy 12 V, ogrzewanie na olej napędowy z wyświetlaczem LCD

#ad
VEVOR #ad - Ciesz się płynną mocą grzewczą również na dużej wysokości. Temperaturę można ustawić w zakresie od 8 do 36°C. Dostosowuje swoją pracę do wysokości, dzięki czemu nie trzeba nim sterować ręcznie. Wystarczy pobrać aplikację i przejąć kontrolę nad podgrzewaniem ogrzewania z odległości do 30 metrów. Ponadto jest ona wyposażona w pilot zdalnego sterowania o długości 10 m i wyświetlacz LCD.

W ciągu zaledwie 10 minut nasz innowacyjny piaskowany aluminiowy wymiennik ciepła zapewnia szybkie i wydajne przenoszenie ciepła oraz przyjemną temperaturę w pojeździe, na łodzi. Moc grzewcza: 5 kw; napięcie znamionowe: 12 V. Telefon = sterowanie: nasza najnowsza nagrzewnica na olej napędowy jest wyposażona w ulepszone sterowanie bluetooth dla jeszcze większego komfortu. Proste rozwiązanie bez instalacji: ciesz się wydajnym ogrzewaniem dzięki naszemu grzejnikowi wielofunkcyjnemu na olej napędowy, który nie wymaga instalacji i idealnie nadaje się do aktywności na świeżym powietrzu, takich jak kemping.

Zapewnia stałą regulację temperatury, transmisję głosu, podgrzewanie i zabezpieczenie przed przegrzaniem w temperaturze ≥ 270°C dla bezpiecznego i wygodnego doświadczenia przez całą noc. Bezpieczny i niezawodny: nasz grzejnik na olej napędowy 12 v jest wyposażony w system wysokiego bezpieczeństwa, takich jak samochody, przyczepy kempingowe, funkcję timera, który umożliwia bezproblemową pracę w różnych środowiskach, łodzie i wnętrza. Automatyczna regulacja wysokości: nagrzewnica powietrza firmy vevor jest wyposażona w funkcję automatycznego wyrównania wysokości i dlatego nadaje się do wysokości do 5500 m. Zakres zastosowania: 161-215 Fu 15-20 m².
MarkaVEVOR #ad
ProducentVEVOR #ad
Wysokość12.2
Długość15.75
Waga20.61
Szerokość9.84
Numer częściUpgraded Portable Heater 5KW
ModelXMZ-D1
Gwarancja12 Miesięcy

8. VEVOR

#ad

łodzi, 5 kW, ogrzewanie postojowe z tłumikiem, kamperów, samochodów ciężarowych 1 wylot powietrza, VEVOR Nagrzewnica powietrza 12 V na olej napędowy, do samochodów

#ad
VEVOR #ad - Dzięki swojej kompaktowej i przenośnej konstrukcji jest doskonałym wyborem również w domu lub podczas zakupów. Temperatura robocza pompy paliwowej: -104 ~ 40°C ~ 40 °C. 0, która precyzyjnie kontroluje dopływ paliwa dla 100% spalania. Pojazdy z silnikiem diesla i wykorzystanie wnętrza: jako ocieplający towarzysz każdego pojazdu z silnikiem Diesla, kamperów, ogrzewanie piętrowe jest często używane do ogrzewania wnętrza samochodów, przyczep kempingowych, ciężarówek, statków itp.

Nagrzewnica na olej napędowy szybko się nagrzewa i podnosi temperaturę samochodu w ciągu 10 minut; może również podgrzać silnik i w krótkim czasie oczyścić szyby z mrozu. Wydajny podgrzewacz powietrza zużywa około jednego galona na jedną noc, co skutecznie redukuje hałas i pozwala cieszyć się spokojnym i ciepłym pomieszczeniem. Dzięki zasięgowi 30 m i systemowi timera można z wyprzedzeniem podgrzać silnik i kabinę, dzięki czemu zimą możesz cieszyć się ciepłem swojego domu po otwarciu drzwi pojazdu.

Grzejnik na olej napędowy jest wyposażony w pompę paliwa, 127 Gal/godz. Niskie zużycie energii: zużycie paliwa: 0, 18-0, 048 – 0, aby utrzymać komfort w zimnej pogodzie. Przejrzysty ekran lcd i wygodny pilot zdalnego sterowania: uruchomienie ogrzewania piętrowego jest bardzo proste. Przygotuj się na utrzymanie ciepła dzięki naszej nagrzewnicy powietrza na olej napędowy. Można uruchomić ogrzewanie piętrowe lub ustawić temperaturę 18-40°C za pomocą pilota zdalnego sterowania lub panelu LCD.
MarkaVEVOR #ad
ProducentVEVOR #ad
Wysokość8.3
Długość19.3
Waga17.9
Szerokość19.3
Numer częściDHG984HJK
ModelZCJRQYTJ5KWDFLYJ1V0

9. VEVOR

#ad

8 kW, 0,16-0,62 l/h, z wyświetlaczem LCD, pilotem zdalnego sterowania i aplikacją Bluetooth, VEVOR Ogrzewanie postojowe na olej napędowy 12 V, ogrzewanie postojowe na olej napędowy

#ad
VEVOR #ad - Automatyczna regulacja wysokości: nasza nagrzewnica powietrza na olej napędowy jest wyposażona w automatyczną regulację wysokości i dlatego nadaje się do wysokości do 5500 m. Telefon = sterowanie: nasza najnowsza ulepszona nagrzewnica na olej napędowy jest wyposażona w ulepszone sterowanie Bluetooth dla jeszcze większego komfortu.

Nasz podgrzewacz powietrza na olej napędowy jest wyposażony w piaskowany aluminiowy wymiennik ciepła, który zapewnia szybkie wytwarzanie i przenoszenie ciepła, dzięki czemu Twój pojazd, łódź lub domek będzie miał przyjemną temperaturę w ciągu 10 minut. Ponadto jest ona wyposażona w pilot zdalnego sterowania o długości 10 m i wyświetlacz LCD. Wydajne ogrzewanie: moc grzewcza: 8 kw; napięcie znamionowe: 12 v. Niskie zużycie energii i wysoka wydajność: oszczędzaj na kosztach paliwa dzięki precyzyjnej, a zużycie paliwa w zakresie 0, 62 l/godz.

Zakres zastosowania: 215-269 fu 20-25 m². Dostosowuje swoją pracę do wysokości, dzięki czemu nie trzeba nim sterować ręcznie. Bezpieczny i niezawodny: nasz podgrzewacz powietrza na olej napędowy jest wyposażony w system wysokiego bezpieczeństwa, który umożliwia bezproblemową pracę w różnych środowiskach, takich jak samochody, funkcję timera, transmisję głosu, przyczepy kempingowe, łodzie i wnętrza. Ciesz się stałą mocą grzewczą również na dużej wysokości. Wystarczy pobrać aplikację i przejąć sterowanie za pomocą podgrzewania ogrzewania z odległości do 30 metrów.
MarkaVEVOR #ad
ProducentVEVOR #ad
Wysokość6.89
Długość14.76
Waga13.56
Szerokość5.51
Numer częściUpgraded Diesel Heater 8KW
ModelXMZ-D2
Gwarancja12 Miesięcy

10. VEVOR

#ad

Kamperów, autobusów, ogrzewanie na olej napędowy, biały i, łodzi, z tłumikiem do samochodów, przełącznik LCD, ciężarówek, VEVOR Ogrzewanie postojowe 8 kW, 12 V na olej napędowy, ogrzewanie powietrza

#ad
VEVOR #ad - Przejrzysty ekran lcd i wygodny pilot zdalnego sterowania: uruchomienie ogrzewania piętrowego jest bardzo proste. 0, aby pozostać przytulnym w chłodne dni. Niskie zużycie energii: zużycie paliwa: 0, 029 – 0, 11-0, która precyzyjnie steruje dopływem paliwa dla 100% spalania.

Wydajny podgrzewacz powietrza zużywa około jednego galona na jedną noc, 51 l/godz. Poczuj się cieplej w mgnieniu oka: poczuj ciepło z każdym oddechem! wdychane chłodne powietrze jest ogrzewane przez aluminiową komorę spalania i nagrzewa się. Temperatura robocza nagrzewnicy: -40 °c ~ 50°c / -104 °f ~ 122 °f; temperatura robocza pompy olejowej: -40°C ~ 40°C / -104°F ~ 104°F. Przygotuj się na utrzymanie ciepła dzięki naszej nagrzewnicy powietrza na olej napędowy. Nagrzewnica na olej napędowy szybko się nagrzewa i podnosi temperaturę pojazdu w ciągu 10 minut; może również podgrzać silnik i w mgnieniu oka oczyścić szyby z mrozu.

Wydajne ogrzewanie na olej napędowy: moc grzewcza: 8 kw; rodzaj paliwa: olej napędowy; napięcie znamionowe: 12 v. Grzejnik na olej napędowy jest wyposażony w pompę olejową, co skutecznie redukuje hałas i pozwala cieszyć się spokojnym i ciepłym pomieszczeniem. Wibracje pompy olejowej są niskie, 135 Gal/godz. Spraw, aby Twoje zimowe przygody były bezproblemowe.
MarkaVEVOR #ad
ProducentVEVOR #ad
Wysokość10.6
Długość18.1
Waga16
Szerokość17.7
Numer części8klklb
ModelZCJRQ12V8KWYJKGBEV0