Top 9 Recycling Pfähle – Płoty dekoracyjne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Zaunpfähle aus Recy-Kunststoff

#ad

130 x 4,5 cm, Zaunpfähle aus Recy-Kunststoff

#ad
Zaunpfähle aus Recy-Kunststoff #ad - Słupki ogrodzeniowe do pastwiska, słupki ogrodzeniowe z tworzywa sztucznego,. 130 x 4, 5 cm. Słupki ogrodzeniowe z recyklingu.
MarkaZaunpfähle aus Recy-Kunststoff #ad
ProducentGöbel #ad
Wysokość0.01
Długość51.18
Szerokość1.77
Numer części10675

2. Rosis Garten

#ad

Ogrodzenie, ogrodzenie ogrodowe, Zestaw 10 szt. słupków okrągłych Ø 4,5 cm długość 175 cm

#ad
Rosis Garten #ad - Brak ryzyka skaleczenia przez odłamki. Rednica 4, 5 cm, długość 175 cm. Wytrzymała, bez konserwacji. Zestaw 10 szt. Materiał: odporne na butwienie tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu. Słupków okrągłych do taśmy krawędziowej ogrodzenia.
MarkaRosis Garten #ad
ProducentTeichbauzentrum Sankt Julian #ad
Wysokość1.77
Długość68.9
Szerokość1.77
Numer części4,5-175G
Model4,5-175G

3. GetReyEU

#ad

Recykling-pali, okrągły – 214000, 175 cm

#ad
GetReyEU #ad - Rednica:? 4, 5 cm. Typ: tworzywo sztuczne z recyklingu słupek. Okrągłe, naostrzone. Gwarancja: 5 lata. Długość: 1, 50 m.
MarkaGetReyEU #ad
ProducentGetReyEU #ad
Waga10.14
Numer części214100

4. Teichbauzentrum Sankt Julian

#ad

Budowy stawu, słupków, Zestaw 10 okrągłych słupków do krawędzi stawu ogrodowego

#ad
Teichbauzentrum Sankt Julian #ad - Zestaw 10 okrągłych słupków do taśmy brzegowej cena podstawowa 3, 39 euro za sztukę. Materiał: odporne na butwienie tworzywo sztuczne z recyklingu. Indywidualne i bezpieczne kształtowanie krawędzi stawu. Do stworzenia stabilnej krawędzi stawu i trwałej blokady kapilarnej. Rednica 4, 5 cm, długość 85 cm.
MarkaTeichbauzentrum Sankt Julian #ad
ProducentTeichbauzentrum Sankt Julian #ad
Numer częściRandband 14 Rolle

5. Kerbl

#ad

Zielone, 20 sztuk w kartonie, Słupki ogrodzeniowe, wysokość 105 cm

#ad
Kerbl #ad - Zakres dostawy: 20 słupków ogrodzeniowych „farm 105” firmy VOSS. Farming, 105 cm, zielone. Bezpieczne wbijanie i wysoka stabilność. Podwójne i szerokie stopnie z zabezpieczeniem przed obracaniem się słupka. Tworzywo sztuczne odporne na działanie promieni UV, polipropylen PP, kopolimer. 8 oczek na linkę, 3 oczka na taśmę do 20 mm, 5 oczek na linę o średnicy do 6 mm, 1 oczko na taśmę do 40 mm.
MarkaKerbl #ad
ProducentKerbl #ad

6. GetReyEU

#ad

Recykling-pali, okrągły – 214000, 200 cm

#ad
GetReyEU #ad - Rednica:? 4, 5 cm. Typ: tworzywo sztuczne z recyklingu słupek. Okrągłe, naostrzone. Gwarancja: 5 lata. Długość: 1, 50 m.
MarkaGetReyEU #ad
ProducentGetReyEU #ad
Waga20.5
Numer części214200

7. hanit

#ad

150 cm, Ø 6 cm, Okrągłe słupki z tworzywa sztucznego Hanit®; odporne na butwienie, warunki atmosferyczne słupki ogrodzeniowe ze szpicem, szare 6

#ad
hanit #ad - Bezproblemowe mocowanie uchwytów i izolatorów: liny, taśmy lub druty, Twoje ogrodzenie jest gotowe - i to na wieczność! Koniec z konieczną odnawianiem słupków. Brak ryzyka skaleczenia spowodowanego odłamkami lub zagrożeniem dla zdrowia spowodowanym substancjami szkodliwymi.

Słupki są produkowane bez impregnacji i nadają się do recyklingu w obiegu materiałowym. Płotek ogrodzeniowy z tworzywa sztucznego made in germany! Zaostrzona, ogrodzeń chroniących przed dzikiem, idealna do budowy ogrodzeń łączących lub pastwiskowych, wybiegów dla zwierząt i innych ogrodzeń. Różnice długości +/-1, 5% są możliwe ze względu na produkcję i temperaturę. W celu uzyskania dalszych informacji dotyczących wysyłki krajowej i międzynarodowej prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta: +49 0 34298 48590 .

Wysyłka w zależności od zamówienia za pośrednictwem GLS lub spedycji. Okrągłe słupki są wykonane z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, przybijanie. Które charakteryzuje się odpornością na warunki atmosferyczne i bardzo długim okresem użytkowania i łatwe w obróbce wiercenie, piłowanie, przykręcanie, wyróżnione znakiem ekologicznym "Der Blaue Engel".
Markahanit #ad
ProducentHahn Kunststoffe #ad

8. Black Forest Pond Shop

#ad

Obramowanie rabatki i obrzeże stawu, PondEdge, blokada kapilarna słupki 58 cm, 10 sztuk, Taśma obrzeża stawu

#ad
Black Forest Pond Shop #ad - Zamów swoją taśmę do obrzeża stawu oraz słupki w żądanej ilości łącznie ze śrubami. Stwórz swój kompletny zestaw. Ekologiczny i ekonomiczny: wykonany z niezniszczalnego materiału pochodzącego z recyklingu zapewnia długą żywotność.

Akcesoria do blokowania kapilarnego stawu, ale również do krawędzi trawnika, obramowania grządek lub tarasu. Zestaw 10 szpikulców do wbijania w ziemię dopasowanych do krawędzi stawu lub obramowania grządki w kolorze szarym. Elastyczność: wystarczy włożyć słupki w ziemię i w ten sposób określić kształt stawu lub grządki roślinnej zgodnie z życzeniem.
MarkaBlack Forest Pond Shop #ad
ProducentTeichfolie & Teichfilter TM GmbH #ad

9. GetReyEU

#ad

Recykling-pali, 150 cm, okrągły – 214000

#ad
GetReyEU #ad - Gwarancja: 5 lata. Długość: 1, 50 m. Rednica:? 4, 5 cm. Typ: tworzywo sztuczne z recyklingu słupek. Okrągłe, naostrzone.
MarkaGetReyEU #ad
ProducentGetReyEU #ad
Waga4.85
Numer części214000