Top 6 Kunstköder Angeln – Błystki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Savage Gear

#ad

Savage Gear rotex Spinner Kit

#ad
Savage Gear #ad - Personalisierbarer drillings-haczyków;. Prawdziwego srebra i miedziany pozłacany. Ręcznie malowana i zbiornik testowany. Split-pierścienie z kutej stali nierdzewnej. Natychmiastowe rotacji.
MarkaSavage Gear #ad
ProducentSavage Gear #ad
Numer części9098861

2. Daiwa

#ad

Niebieska/różowa, Przynęta wędkarska z metalu

#ad
Daiwa #ad - Jedyne w swoim rodzaju japońskie wzornictwo powolnego jigging. Kolor: niebieski, różowy. Unikalne ruchy pływackie umożliwiają jig wchodzenie i uderzenie w słup wody. 5/0 haczyków. Waga: 85 g.
MarkaDaiwa #ad
ProducentDaiwa #ad
Wysokość1
Długość1
Waga0.22
Szerokość1
Numer częściSA-SK85G02
ModelSA-SK85G02

3. River2Sea

#ad

River2Sea whopper plopper 90/przynęta przy powierzchni wody/przynęta powierzchniowa/przynęta wędkarska + + profesjonalny przynęty z USA + + firmy Larry Dahlberg

#ad
River2Sea #ad - Na river2sea whopper plopper 90 to jedna Absolute tajna broń z USA, zaprojektowana przez profesjonalnych wędkarzy Larry Dahlberg.

Przynęta przy powierzchni wody/przy powierzchni aterbait/oeberflaechenkoeder/na bolenie, szczupaków, okoni i czarnym okonia. Dane techniczne i angel przynęty: długość: 9 cm/masa: 11 G/4 różne wzory. W zależności od sposobu niederfrequenten fale uderzeniowe sprawiają, że whopper plopper czego powstał w skuteczny Top Water sztuczne przynęty. Doskonały hardbait/wobler na najbardziej spektakularnej ataków drapieżników znajdującego się na powierzchni dalej.
MarkaRiver2Sea #ad
ProducentRiver2Sea #ad
Wysokość0.01
Długość0.04
Waga0.02
Szerokość0.02
Numer częściR2S-WPL90-08

4. Monkey Lures

#ad

Monkey Lures kolor: Chili Cheese, Monkey Lures King Lui 7,5 cm, 6 gumowych ryb

#ad
Monkey Lures #ad - Gumowe ryby do łowienia sandaczy i okoni. Długość: 7, 5 cm. Szeroki ogon talerzowy zapewnia dużo działania, wycięcia dla większej elastyczności, nacięcia zapewniają większą mobilność. Torba na hak offsetowy, duże oko jako punkt agresji. Zakres dostawy: 6 gumowych rybek w wybranym kolorze.
MarkaMonkey Lures #ad
ProducentMonkey Lures #ad
Waga0.22
Numer części0
ModelJU

5. Lieblingsköder

#ad

Pstrągi, okonie, 7,5 cm, szczupaki, Lieblingsköder zestaw 5 gumowych przynęt do wędkowania, 7,5 cm, przynęta na sandacze

#ad
Lieblingsköder #ad - Zawartość opakowania: 5 gumowych rybek. 5 gumowych rybek jako przynęta na szczupaka, sandacza, okonia i pstrąga. Różne kolory do wyboru. Uwodzicielska gra. Długość: 7, 5 cm.
MarkaLieblingsköder #ad
ProducentLieblingsköder #ad
Numer częściGU0075LAPI
ModelGU0075LAPI

6. BOMBER

#ad

Wyposażenie wędkarskie i akcesoria, Bomber Lures Square A Crankbait przynęta wędkarska, 5,1 cm, Foxy Momma, 0,9 g

#ad
BOMBER #ad - 90 cm, 5 kg sznurku i pływa z nieodłącznym, jeśli jest odlewany na 4, szerokim poszukiwaniem. Dobrze współpracuje ze wszystkimi standardowymi przekładniami; łatwa obsługa dla początkujących i profesjonalistów.

Zaprojektowana, aby odwrócić i odwrócić płaską pokrywę. Kwadratowa przynęta typu A wytwarza reakcje ryb. Bomber square a jest wyposażony w kwadratowe wiosło warga, które pomaga poruszać się po spadłym drewnie i przez ciężką osłonę bez zahaczania. Dostępna w 2 rozmiarach, pasuje do lokalnej podszewki. Bomber square a zanurza się na ok. Można je poławiać lub spowalniać kilka metrów w dół, aby uzyskać ogromny wzrost na powierzchni.
MarkaBOMBER #ad
ProducentPradco Outdoor Brands #ad
Wysokość1
Długość5
Waga0
Szerokość2
Numer częściB05SLFMM
ModelB05SLFMM