Top 10 Sojabohnen Grün – Sadzonki i nasiona warzyw

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. zengreens

#ad

ZenGreens®, Bio nasiona fasoli mung – do wyboru od 200 g do 500 g – mikrozielone – szybkość kiełkowania ponad 97% – ziarna mung bio do kiełkowania – opakowanie wielokrotnego zamknięcia

#ad
zengreens #ad - Fitmaker - czy wiesz, że kiełki fasoli mung zawierają wyjątkowo dużo białek i cennych aminokwasów? Ziarna mung mają ponadto niską zawartość tłuszczu. Doświadczenie smakowe – łagodnie orzechowe i lekko słodkie: doskonale opisuje smak kiełków.

Z miŁoŚciĄ Środowisko – w zengreens stale optymalizujemy nasze opakowania produktów. Prawdopodobnie znacie Państwo już sadzonki fasoli mung z kuchni azjatyckiej. Jakość premium – nasiona fasoli mung pochodzą z kontrolowanej uprawy ekologicznej z pięknych Włoch. Naszym celem jest produkcja jak najmniejszej ilości materiałów opakowaniowych. Dzięki szybkości kiełkowania powyżej 97% nic nie stoi na przeszkodzie. Wysoka zdolność kiełkowania – sami wiemy, że nie ma nic piękniejszego niż obserwowanie kiełkowania własnych roślin. Nasiona zostaną następnie rozlewane i pakowane w Niemczech.
Markazengreens #ad
ProducentSLSK Ventures GmbH #ad
Wysokość0.79
Długość4.72
Szerokość2.76

2. SaatPur

#ad

75 g, Mungo nasiona kiełków Mungo, Microgreen, Mung Bean Bio Kiełki SaatPur

#ad
SaatPur #ad - Kiełki są niskokaloryczne, bogate w witaminy i bardzo zdrowe. Jest uważana za najważniejszą azjatycką roślinę strączkową i nie można jej wyobrazić sobie z kuchni chińskiej.

Fasola mung jest ponadprzeciętnie bogata w substancje odżywcze i witalne. Sałatki, potrawy z jajek, zupy, azjatyckie dania z patelni itp. Fasola mung jest krewnym soi i dlatego nosi również nazwę "zielona soja". Ich smak jest słodki, dodatki warzywne, soki warzywne, orzechowy i delikatny, dzięki czemu chrupiące i świeże kiełki można przygotować w różnych kształtach np. 75 g nasiona kiełkowania – 3 dni kiełkowania – podlewać 2 x dziennie.
MarkaSaatPur #ad
ProducentSaatzucht Bardowick #ad
Waga0.17
Numer części79751-pt
GwarancjaCzysty z natury

3. minigarden

#ad

Zawiera od 32 do 48 nasion, Kiełki fasoli zielone, nasiona minigardów

#ad
minigarden #ad - Soja to owoc strączkowy o słodkim smaku, który jest idealnym zamiennikiem mięsa. Zbiory: od września do października; idealna temperatura wzrostu: 20 do 30 °C; promieniowanie słoneczne: bezpośrednie działanie promieni słonecznych; nawadnianie: zawsze utrzymuj wilgotną glebę bez jej przemoczenia.

Muszą być wysiewane bezpośrednio w ostatecznym miejscu, korzenie i aromatyczne zioła zarówno w rolnictwie, czy to doniczkach, rabatki lub stoły uprawowe lub inne gatunki, sałatki, skrzynkach na kwiaty, aby produkować owoce, a mianowicie w pojemnikach, jak i w ogrodnictwie miejskim;. Nasze opakowania zawierają średnio więcej nasion w opakowaniu niż inne marki. Starannie przetestowane, aby zapewnić wysoką szybkość kiełkowania.

Może obniżyć poziom cholesterolu, jest dobrym regulatorem ciśnienia krwi i ma wysoką wartość odżywczą;. Czas wysiewu: od kwietnia do czerwca; odstęp między rzędami roślin 45 cm i 15 cm między roślinami; umieścić nasiona na głębokości od 2 do 5 cm i podlać po pokryciu; kiełkowanie: 4 do 7 dni w temperaturze od 18 do 22°C. Umieść nasiona w wodzie na 12-24 godziny, aby skrócić czas kiełkowania.
Markaminigarden #ad
ProducentMinigarden #ad
Wysokość6.4
Długość0.2
Szerokość4.2
Numer częściMGSEEDSSOYBEANSP

4. Bingenheimer

#ad

Bingenheimer Nasiona sojowe przekąski Edamame z ogrodu bio na ok. 50 roślin

#ad
Bingenheimer #ad - Mocny kolor strąków, dobry poziom wydajności. Wskazówka: klasyczne przygotowanie tej szczególnej soi "edamame": świeże lub głęboko mrożone strąki włożyć do lekko osolonej, wrzącej wody, grubą sól i dodać zimne piwo.

Wczesna soja edamame z wyjątkowo dużymi ziarnami. Tuleje nie są spożywane razem z nimi, odcedzić w sitku do makaronu i włożyć gorącą do miski, gotować do smaku przez osiem do dwunastu minut, lecz z uczuciem "rozbijane". Właściciel do obrotu: bingenheimer Saatgut AG, Kronstraße 24, D-61209 Echzell. 50 x 10 cm / siew bezpośredni: od początku maja do końca czerwca.

100 dni. Czas opracowywania ok. Zbiór do zbierania nasion, delikatny pełny smak, podobny do ziaren krzewów. Możliwość uprawy w ciepłych miejscach aż do północy Niemiec. Głębokość wysiewu: 3-4 cm / temperatura kiełkowania do uprawy: 12-20 °C / przesadzanie: od kwietnia do sadzenia od początku maja / odstępy: ok.
MarkaBingenheimer #ad
ProducentBingenheimer #ad
Waga0.01

5. Gärtner's erste Wahl! bobby-seeds.com

#ad

Bio-nasiona ziaren Hokkai Green Edamame porcja

#ad
Gärtner's erste Wahl! bobby-seeds.com #ad - Specjalizacja przekąsek z japonii. Wyrośnie i około 7 dni później niż Green Shell. Wybierz z naszego szerokiego asortymentu nasion w sklepie. 1 porcja wystarcza na ok. Rozdzielić roślinę, 10 cm w rzędzie, 50 cm między rzędami - zbiory: przy dobrej uprawie od połowy - koniec lipca.

Glycine max – nasiona Edamamamy. Wysyłamy zamówienia pocztą lub DPD z naszej firmy w Niemczech. Dla małżonki czekolady są gotowane w wodzie, solone i serwowane. Można również zamrozić. Ziarna zbierane do spożycia są ciemnozielone. Wysiew wstępny od początku kwietnia w domu, odstęp 40 x 25 cm, siew bezpośredni w ciepłym miejscu od połowy maja, posadzić w ciepłe i słoneczne miejsce, z 2 ziarnami w każdej doniczce w temperaturze 25°C.3

30 roślin. Hokkai green produkuje dobrą jakość o wyjątkowo dobrym smaku i grubych ziarnach. Ogniwa zbiory, gdy tuleje są mocno wypełnione. Jednorazowe opłaty ryczałtowane za wysyłkę : połącz z innymi artykułami z naszego asortymentu i zaoszczędź przy tym na kosztach wysyłki.
MarkaGärtner's erste Wahl! bobby-seeds.com #ad
ProducentBobby-Seeds Saatzucht #ad
Waga0

6. Gärtner's erste Wahl! bobby-seeds.com

#ad

Ekologiczne nasiona ziaren Chiba Green Edamame Bio Portion

#ad
Gärtner's erste Wahl! bobby-seeds.com #ad - Wybierz inne artykuły z naszego bogatego asortymentu nasion w sklepie. 30 roślin. Jednorazowa opłata ryczałtowa za wysyłkę: połącz z innymi artykułami z naszego asortymentu i oszczędzaj na kosztach wysyłki.

Sadzić jedną roślinę, wysiew bezpośrednio w ciepłym miejscu od połowy maja w rzędach, 10 cm w rzędzie, odstęp 40 x 25 cm, po ostatnich przymrozkach w ciepłym i słonecznym miejscu, 50 cm między rzędami. Ziarna soi warzywnej. Wysiew z uprawą wstępną od początku kwietnia w domu z 2 ziarnami na doniczkę w temperaturze 25°c. Wysyłamy niezwłocznie z siedziby naszej firmy w Niemczech pocztą pocztową, DPD i DHL.

Ziarna zebrane do spożycia są ciemnozielone. P>. Można zamrozić. Glycine max - Edamame. Dla edamame strąki są gotowane, solone i serwowane. Zbiory: w przypadku dobrej uprawy od połowy do końca lipca. Chiba green produkuje dobrą jakość o wyjątkowo dobrym smaku i grubych fasolach. 1 porcja wystarcza na ok. Dojrzałość zbiorów, gdy tuleje są wypełnione.
MarkaGärtner's erste Wahl! bobby-seeds.com #ad
ProducentBobby-Seeds Saatzucht #ad
Wysokość0.2
Długość6.5
Szerokość4.53

7. Seedeo

#ad

Seedeo® Fasola sojowa Hokkai Black glicyna max ok. 30 nasion BIO

#ad
Seedeo #ad - De-Öko-005. Materiał siewny z uprawy biologicznej. Czterokolorowa karta z nasionami w formacie pocztówki. Wraz z nasionami otrzymasz szczegółową instrukcję dotyczącą sadzenia i pielęgnacji może nie być dostępna w języku polskim. 30 nasion. Wyjątkowo dobry smak. Ok. Ciemno owłosione, głęboko zielonymi pestkami, zielone strąki z bardzo dużymi, które odbarwiają się na czarno w kierunku dojrzałości.
MarkaSeedeo #ad
ProducentSeedeo #ad
Waga0.01
Numer częściAN-10032
ModelAN-10123

8. Dürr-Samen

#ad

Żółto-żółta Edamame Fiskeby v, zastosowanie jak świeży groszek zielony lub jako suszony ziarno, bardzo wczesna i bogata w plony

#ad
Dürr-Samen #ad - Ziarna mogą być używane jak świeży groszek lub jako suche ziarno. Samenshop24 – dystrybutor od 1928 r. 10 tygodni po wysiewu. Bardzo wczesna odmiana o żółtym, niecałkowicie okrągłym ziarnie i wyraźnym ciemnobrązowym pępkiem i jasnofioletowym kwiatem. Porcjowane nasiona, zawartość: ok. Ziarna nigdy nie dotykać ani zbierać pod wpływem wilgoci. Bardzo wszechstronne zastosowanie. Późniejsze wysiew aż do przymrozu. Pierwsze zbiory ok. 50 ziaren.
MarkaDürr-Samen #ad
ProducentSamenshop24 #ad
Waga0.02

9. Seedeo

#ad

Seedeo® Fasola sojowa Green Shell Glycine max ok. 30 nasion BIO

#ad
Seedeo #ad - Materiał siewny z uprawy biologicznej. De-Öko-005. Czterokolorowa karta z nasionami w formacie pocztówki. 30 nasion. Ok. Wraz z nasionami otrzymasz szczegółową instrukcję dotyczącą sadzenia i pielęgnacji może nie być dostępna w języku polskim. Odmiana zdefiniowana, czas dojrzewania: 90 dni po otwarciu.
MarkaSeedeo #ad
ProducentSeedeo #ad
Waga0.01
Numer częściAN-10032
ModelAN-10048

10. Saflax

#ad

SAFLAX, BIO – ziarno – Edamame – 8 nasion – glicyna

#ad
Saflax #ad - Wysokiej jakości nasiona z Niemiec. Ze szczegółową instrukcją udanej uprawy może nie być dostępna w języku polskim. Nagła orzechowa alternatywa na przekąski – bogata w kwasy tłuszczowe Omega-3 i witaminy.

W japońskiej izakaya pub małe zielone fasole są popularnym dodatkiem do piwa, a także niemieckie sushi bars chętnie oferują. …. Na zdjęciach znajdziesz zdjęcie tylnej strony naszej karty z nasionami wraz z kompletną instrukcją uprawy i pielęgnacji. Edamame w dolnej warstwie dojrzałej soi ma jasnozielony kolor i miękką konsystencję. 8 certyfikowanych ekologicznych nasion na porcję. Japońska łodyga pochodzi oczywiście z Japonii, ale jest obecnie rozpowszechniona w Azji i nawet w Niemczech jest uprawiana w małych ilościach.
MarkaSaflax #ad
ProducentSAFLAX #ad
Wysokość0.39
Długość5.91
Waga0.02
Szerokość3.94
Numer części18741