Top 10 SIM Karte Datenflat – Karty SIM

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AIS

#ad

Sim2Fly Prepaid karta SIM w Azji dla 21 krajów – 6 GB danych na 8 dni z prędkością LTE

#ad
AIS #ad - Mapa azji dla 21 krajów. Power sim shop dostarcza teraz 6 gb danych z prędkością LTE / częściowo również 5G. Lista krajów: australia brunei cambodia chiny including tibet hong kong india* indonesia japonia Laos Macau Malezja Myanmar Nepal Filipiny Katar Singapore South Korea Sri Lanka Tajwan Wietnam.

Karty sim są dostarczane w potrójnym formacie. Dla indii not available in diskit, kaszmir, Kargil, Leh, Jammu, Gulmarg, Katra, Plan Bandipora i Srinagar. Aktywacja automatycznie po pierwszym wejściu do sieci komórkowej wymienionych tutaj 21 krajów. Mini, micro i Nano. Hotspot i tethering są możliwe. Ilość danych można uzyskać za pomocą kombinacji klawiszy *111*6.
MarkaAIS #ad
ProducentAIS #ad

2. congstar

#ad

Allnet Flat do wszystkich sieci niemieckich, congstar Allnet Flat Plus SIM, transfer danych 1 GB z maks. prędkością 21 Mbit/s, mikro SIM i nano SIM możliwość wypowiedzenia co miesiąc 30,00 euro/miesięcznie

#ad
congstar #ad - Numer telefonu zabrać go ze sobą i zabezpieczanie 25 EUR/zakres dostawy: gdy karta SIM, mogą być używane do startowy zestaw congstar "na życzenie-Mix". Danych przez turbo zapewnia podwójne mb-objętości i podwójny szew prędkości. 100 minut za 2, 00 eur/30 dni lub 100 mb do 2, 00 EUR/30 dni. Np. Również bez rachunków za darmo skorzystać z Messenger: za pomocą wygodnej klawiatury jeszcze, pozostają łatwo dostępne dzięki threema itp. Opcje allnet minut, SMS i mb przez i elastyczny miesięcznie nowe regulowane.
Markacongstar #ad
ProducentCongstar #ad
Wysokość0.04
Długość0.04
Waga0.07
Szerokość0.04
Numer części40-31-4279
Model40-31-4279
Gwarancja2

3. T-Mobile

#ad

T-Mobile T-Mobile Prepaid karta SIM – nieograniczone dane internetowe w USA, 5 GB bezpłatnego roamingu w Kanadzie i Meksyku z nieograniczoną liczbą połączeń i SMS-ów, nieograniczona liczba 21 dni

#ad
T-Mobile #ad - 5 gb w kanadzie i Meksyku. T-mobile mapa z Power Sim Shop. Teraz również 5G. Ważny przez 21 dni.
MarkaT-Mobile #ad
ProducentT-Mobile #ad
Wysokość0.39
Długość7.87
Waga0.02
Szerokość3.94
Numer części706199430313

4. T-Mobile

#ad

T-Mobile Prepaid karta SIM nieograniczona* dane internetowe USA, 5 GB Free Roaming dla Kanady i Meksyku z Power Sim Shop

#ad
T-Mobile #ad - Karta sim we wszystkich trzech formatach / Nano, Micro, Mini. Power sim shop autoryzowany dystrybutor internetowy firmy T-Mobile USA. Esim na życzenie możliwe. Ważny przez 30 dni. Nieograniczona* dane w USA / 5 GB roamingu w Kanadzie i Meksyku. Nieograniczone SMS-y. Allnet flat w uSA, Kanadzie i Meksyku.
MarkaT-Mobile #ad
ProducentT-Mobile #ad
Wysokość0.39
Długość7.87
Waga0.02
Szerokość3.94
Numer częściTM0001
ModelTM0001

5. handyvertrag.de

#ad

12,99 euro/miesiąc, Flat SMS i Flat za granicą UE, handyvertrag.de Taryfa na telefon komórkowy np. LTE All 25 GB – Flat Internet 25 GB LTE, anulowanie miesięczne lub inne taryfy, Flat Telefonie

#ad
handyvertrag.de #ad - 1-5, 63477 maintal. Handyvertrag. De lte all 25 gb za jedyne 12, flat internet 25 gB LTE i FLAT UE za granicą. Zakres dostawy: broszurka. Kod bonu można zrealizować za wszystkie taryfy oferowane na stronie aktywacyjnej.

Handyvertrag. De należy do drillisch Online GmbH, Wilhelm-Röntgen-Str. Późniejsza umowa telefonii komórkowej jest zawarta w firmie Drillisch Online GmbH. Sprzedaż i wysyłka kodu bonu za pośrednictwem poczty elektronicznej odbywa się przez amazon. De. Cznie z telefonami typu FLAT i SMS-ami do wszystkich niemieckich sieci, np.

Umowa telefonii komórkowej jest wykonywana dopiero po wyjęciu kodu bonu na www. Należy pamiętać, że cena sprzedaży Amazon nie jest miesięczną opłatą podstawową taryfy. Jetzt-aktivieren. De zamknięte, 99 EUR/miesiąc. Poprzez zakup kodu bonu cena dostawy obniża się do 1 eUR. Przedstawiona na zdjęciu taryfa to przykładowa taryfa.
Markahandyvertrag.de #ad
Producenthandyvertrag.de #ad
Gwarancjabrak

6. handyvertrag.de

#ad

5,99 euro/miesiąc, telefonia płaska, anulowanie miesięczne lub inne taryfy, handyvertrag.de Taryfa na telefon komórkowy np. Flat Internet 5G 7 GB, SMS-y i Flat UE

#ad
handyvertrag.de #ad - Przedstawiona na zdjęciu taryfa jest taryfą przykładową. Umowa na telefon komórkowy jest realizowana dopiero po zrealizowaniu kodu kuponu na stronie www. Przy zakupie kodu promocyjnego cena przekazania przy zawarciu umowy na telefon komórkowy zostanie obniżona do 1 EUR.

Zakres dostawy: broszurka. Jetzt-aktivieren. De zamknięte, 99 EURMiesiąc. Sprzedaż i wysyłka kodu kuponu za pośrednictwem poczty elektronicznej przez amazon. De. 1-5, 63477 maintal. Handyvertrag. De należy do drillisch Online GmbH, Wilhelm-Röntgen-Str. Kod kuponu można wykorzystać na wszystkie taryfy oferowane na stronie aktywacyjnej.

Handyvertrag. De allnet flat 7 gb za jedyne 5, flat internet 5G 7 GB i FLAT UE za granicą. Późniejsza umowa na telefon komórkowy jest zawarta z Drillisch Online GmbH. Cznie z telefonią flat i SMS-ami w zależności od niemieckiego. Należy pamiętać, że cena sprzedaży Amazon nie jest miesięczną opłatą podstawową taryfy. Sieci, np.
Markahandyvertrag.de #ad
Producenthandyvertrag.de #ad
Gwarancjabrak

7. handyvertrag.de

#ad

Flat Telefonia, Flat SMS i Flat UE, Taryfa telefonu komórkowego handyvertrag.de np. LTE All 20 GB – Flat Internet 20 GB LTE, anulowanie miesięczne lub inne taryfy, 9,99 euro/miesiąc

#ad
handyvertrag.de #ad - Przy zakupie kodu promocyjnego cena przekazania przy zawarciu umowy na telefon komórkowy zostanie obniżona do 1 EUR. Późniejsza umowa na telefon komórkowy jest zawarta z Drillisch Online GmbH.

Sprzedaż i wysyłka kodu kuponu za pośrednictwem poczty elektronicznej przez amazon. De. Jetzt-aktivieren. De zamknięte, np. Cznie z telefonią flat i SMS-ami w zależności od niemieckiego. Kod kuponu można wykorzystać na wszystkie taryfy oferowane na stronie aktywacyjnej. Zakres dostawy: broszurka. Przedstawiona na zdjęciu taryfa jest taryfą przykładową. Umowa na telefon komórkowy jest realizowana dopiero po zrealizowaniu kodu kuponu na stronie www.

Handyvertrag. De należy do drillisch Online GmbH, Wilhelm-Röntgen-Str. Sieci, flat internet 20 gb lte i FLAT UE za granicą. Należy pamiętać, że cena sprzedaży Amazon nie jest miesięczną opłatą podstawową taryfy. Handyvertrag. De lte all 20 gb za jedyne 9, 99 EUR/miesiąc.
Markahandyvertrag.de #ad
Producenthandyvertrag.de #ad
GwarancjaBrak

8. travSIM

#ad

Połączenia i wiadomości tekstowe w USA | karta SIM USA działa na urządzeniach z systemem iOS i Android | SIM USA 10 dni, travSIM Karta SIM USA | T-Mobile Network | nieograniczone dane

#ad
travSIM #ad - Twoja karta sim usa jest aktywowana w Pacific Standard Time Zone. Bezpłatne połączenia przychodzące. Można ich używać do urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android. Dane te można wykorzystać we wszystkich 50 stanach z wyjątkiem Alaski.

Prosimy o przesłanie żądania aktywacji na jeden dzień przed żądaną datą rozpoczęcia. Możesz używać do 7 gb do hotspotów innych urządzeń z prędkością 3G. Plan na karcie sim usa jest ważny przez 10 dni. Karta sim us ma standardowe, mikro i nano karty sim. Aby naładować kartę sim dla usa, prosimy o przesłanie zapytania aktywacyjnego co najmniej 2 dni przed upływem terminu ważności. Może to trwać do 24 godzin.

Na obszarach wiejskich, parkach narodowych i obszarach oddalonych możesz nie mieć optymalnego odbioru. Sim usa jest dostarczana z amerykańskim numerem telefonu, dzięki któremu możesz wykonywać połączenia i wysyłać SMS-y bez ograniczeń w USA, gdy przebywasz w USA. Karta sim usa ma nieograniczone dane. Obsługa klienta jest dostępna w języku angielskim, francuskim i niemieckim. Karta sim usa wykorzystuje sieć T-Mobile.
MarkatravSIM #ad
ProducenttravSIM #ad
Wysokość0.12
Długość5.71
Szerokość3.7
Numer części0
Model10 Days
GwarancjaBez gwarancji

9. Lycamobile

#ad

1GB 4G LTE, Karta SIM prepaid USA, 30 dni, Nieograniczone rozmowy międzynarodowe i wiadomości SMS

#ad
Lycamobile #ad - Karta sim w formacie mini, mikro i nano. 1 gb transferu danych w sieci 4g lte po wykorzystaniu 1 gB prędkość surfowania zostanie zmniejszona. Nieograniczone rozmowy i SMS-y na terenie USA. Dostępność sieci 4g LTE zależy od operatora i smartfona. Nieograniczona liczba połączeń i wiadomości SMS z USA na cały świat lista krajów podana jest na powyższej ilustracji. Od razu po przyjeździe można surfować w internecie. Obowiązuje przez 30 dni po aktywacji. W tym celu należy tylko wcześniej aktywować kartę SIM instrukcja zostanie udostępniona w języku angielskim.
MarkaLycamobile #ad
ProducentLyca USA #ad
Wysokość0.39
Długość8.66
Waga0.06
Szerokość4.33
Numer częściL5D30US4
ModelL5D30US4

10. congstar

#ad

Congstar Prepaid wie ich will karta SIM bez umowy I prepaid saldo na życzenie miks w jakości sieci D I dowolnie wybierać 1, 15 GB i 9 Ct. na min/SMS – płaskie I co 4 tygodnie na nowo miksować I 10

#ad
congstar #ad - Atwa regulacja za pomocą aplikacji lub online. Roam like at home: rozmowy telefoniczne, SMS-y i dostęp do Internetu w UE są objęte roamingiem UE. Twoje życie jest pożądanym koncertem: wybierz żądaną taryfę do rozmów telefonicznych i wysyłania sms-ów od 9 centów min/SMS do Allnet we wszystkich niemieckich sieciach.

Prepaid tak jak chcę: stwórz własną taryfę przedpłaconą w najlepszej jakości sieci D. **. Bez opłaty podstawowej. Mix minuty/sms i dane zgodnie z życzeniem – co 4 tygodnie nowe. W 3 – 2 – 1: twoja dostawa zawiera nieaktywną kartę przedpłaconą congstar informacje o zabraniu numeru telefonu można znaleźć w "Ważne informacje" + PUK i instrukcję aktywacji. 25 mbit/s w Twojej taryfie przedpłaconej. Możliwość przekazania danych i opcje prędkości sprawiają, że Twoja osobista mieszanka prepaid jest jeszcze bardziej elastyczna.

Bez minimalnego czasu pracy. Turbo danych 5g w zestawie: dla najlepszej transmisji danych wynosi 5 G maks. Karta sim 3 w 1: mini-sim, micro-sim i nano-sim: twoja karta SIM congstar Prepaid ma trzy formaty, dzięki czemu pasuje do każdego smartfona i urządzenia. Odwiedź stronę aktywacyjną congstar i wprowadź tam swoje dane i przygotuj dokument tożsamości do legalności. Pojemność danych można elastycznie zarezerwować od 1 GB do 15 GB.
Markacongstar #ad
ProducentCongstar #ad
Waga0.05
Numer części4049094047121
Model4049094047121