Top 10 Kofferraum Schutzmatte Mitsubishi Eclipse Cross – Maty samochodowe do bagażnika

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Rigum

#ad

Pasujące maty gumowe i mata do bagażnika zestaw odpowiedni do Mitsubishi ASX od 2010 roku + ochraniacz na pas

#ad
Rigum #ad - WaŻne! mata nie zawiera już rysunku pojazdu! Dopasowane do konkretnego pojazdu dywaniki z gumy o niskiej zawartości zapachu. Jak pokazano na zdjęciu. Zestaw: mata do bagażnika i gumowe dywaniki pasujące do Mitsubishi ASX od 2010 r. Antypoślizgowy, kolor: czarny. Wyprodukowano w UE z wysokiej jakości materiałów.
MarkaRigum #ad
ProducentRigum #ad
Numer częściTX-823011-901702

2. AZUGA

#ad

Antypoślizgowa, pasuje do Mitsubishi Eclipse Cross od 2018 bez hybrydowej Plug-In AZ12000488, AZUGA Gumowa mata do bagażnika premium

#ad
AZUGA #ad - Antypoślizgowa powierzchnia bagażnika minimalizuje ślizganie się ładunku. Wytrzymała mata do bagażnika chroni przed brudem, śniegiem i płynami. Nie jest to hybrydowy plug-in! Nasza praktyczna mata do bagażnika ma wymiary ok. Materiał wanny bagażowej tpe, tworzywo sztuczne przypominające gumę jest elastyczny i łatwy do zwinięcia. Krawędź o wysokości 3-4 cm. Antypoślizgowa gumowa mata do bagażnika pasująca do Mitsubishi Eclipse Cross od 2018 roku.
MarkaAZUGA #ad
ProducentAZUGA #ad
Waga6.61
Numer częściAZ12000488

3. Mattenprofis

#ad

Mattenprofis Gumowa mata do bagażnika GKK pasująca do Mitsubishi Space Star od roku produkcji 2019, czarna

#ad
Mattenprofis #ad - Dzięki podwyższonym krawędziom mata chroni bagażnik pojazdu przed zanieczyszczeniami i przedłuża jego żywotność. Produkujemy je z wysokiej jakości mieszanki gumowej.

Kolce na spodzie zapewniają pewny antypoślizgowy chwyt; ok. 1, 5 cm na całym obwodzie wysoka krawędź; w przypadku niepotrzebnego zwijania, zajmuje mało miejsca. Idealnie przylegają, konserwacja i czyszczenie są łatwe. Niezawodnie chroni przed brudem, śniegiem i wodą; nie przepuszcza wody i jest odporna na ciecze takie jak oleje, kwasy, benzyna itp. Gumowe maty samochodowe chronią bagażnik każdego pojazdu. Perfekcyjne, oryginalne dopasowanie gwarantowane, bezzapachowe, bez problemu zmywalne.
MarkaMattenprofis #ad
ProducentMattenprofis #ad

4. Mattenprofis

#ad

Mattenprofis Gumowa mata mata do bagażnika GKK kompatybilna z Mitsubishi Eclipse Cross PHEV od roku prod. 2021

#ad
Mattenprofis #ad - Kolce na spodzie zapewniają pewny chwyt antypoślizgowy; ok. Kompatybilny z eclipse cross phev plug-in-hybrid od roku produkcji 2021 - dziś. Gumowe maty chronią bagażnik każdego pojazdu.

Produkujemy je z wysokiej jakości mieszanki gumowej. 1, 5 cm dookoła wysoka krawędź; w przypadku niepotrzebnego użytkowania można ją zwinąć tak, aby zaoszczędzić miejsce. Dzięki podwyższonym krawędziom mata chroni bagażnik pojazdu przed zanieczyszczeniami i przedłuża jego żywotność. Niezawodnie chroni przed brudem, kwasy, śniegiem i wodą; nie przepuszcza wody i jest odporny na ciecze takie jak olej, benzyna itp. Gwarantowane idealne dopasowanie i brak zapachu, łatwe czyszczenie. Jeśli w opisie nie podano położenia górnej lub dolnej, jest to wersja standardowa bez półek, czyli z typem bagażnika. Są idealne, konserwacja i czyszczenie są proste.
MarkaMattenprofis #ad
ProducentMattenprofis #ad
Numer części823059

5. Rigum

#ad

Dokładnie dopasowana mata do bagażnika nadaje się do Mitsubishi Eclipse Cross od 2018 roku, idealnie dopasowana czarna mata do bagażnika + ochraniacz na pas

#ad
Rigum #ad - Maty do bagażnika wyróżniają się idealnym dopasowaniem i bardzo solidną jakością. Gumowe dywaniki są elastyczne i mają piękny wzór. Informacja: każdy produkt z gumy może mieć specyficzny zapach. Ważne! mata nie zawiera już rysunku pojazdu! Idealnie dopasowana mata do bagażnika RIGUM jest wykonana z mocnej i odpornej na ścieranie gumy. Mata do bagażnika jest elastyczna. Nadaje się do mitsubishi eclipse cross od 2018 r. Każdy człowiek czuje intensywność zapachu inaczej.
MarkaRigum #ad
ProducentRigum #ad
Numer częściTX-RIG-M-MEc-083

6. AZUGA

#ad

AZUGA Dywanik do bagażnika z powierzchnią antypoślizgową pasuje do Mitsubishi Outlander III od 9/2012-2021 podwójne/wysokie dno ładunkowe AZ10051412

#ad
AZUGA #ad - Do 7-osobowej i 5-osobowej z wysokiem/podwójnym dnem ładującym. Pojemnik do bagażnika z antypoślizgową powierzchnią pasuje do Mitsubishi Outlander III od 9/2012-2021. Pasuje również do istniejącego subwoofera. Kauczuk TPE. Ok: krawędź o wysokości 4-6 cm. Wodoszczelny, bezzapachowy, bardzo wytrzymały i łatwy do czyszczenia. Stabilne i giętkie tworzywo sztuczne PE z antypoślizgową powierzchnią z syntetycznego materiału.
MarkaAZUGA #ad
ProducentAZUGA #ad
Waga5.51
Numer częściAZ10051412

7. Mattenprofis

#ad

Zestaw kompatybilny z Mitsubishi Eclipse Cross PHEV od roku prod. 2021 GKK, Mattenprofis Maty gumowe + gumowa mata do bagażnika

#ad
Mattenprofis #ad - Perfekcyjne, bezzapachowe, bez problemu zmywalne. 1, oryginalne dopasowanie gwarantowane, 5 cm na całym obwodzie wysoka krawędź; w przypadku niepotrzebnego zwijania, zajmuje mało miejsca.

Kolce na spodzie zapewniają pewny antypoślizgowy chwyt; ok. Produkujemy je z wysokiej jakości mieszanki gumowej. Niezawodnie chroni przed brudem, śniegiem i wodą; nie przepuszcza wody i jest odporna na płyny. Gumowe maty samochodowe chronią bagażnik każdego pojazdu. Idealnie przylegają, konserwacja i czyszczenie są łatwe. Kompatybilny z mitsubishi eclipse Cross PHEV wszystkie modele od roku prod. Dzięki podwyższonym krawędziom mata chroni bagażnik pojazdu przed zanieczyszczeniami i przedłuża jego żywotność. 2021 do dziś.
MarkaMattenprofis #ad
ProducentMattenprofis #ad
Numer części823028

8. Rigum

#ad

Dokładnie dopasowana mata do bagażnika przeznaczona do Mitsubishi Outlander 5 siedzeń od 2014 roku idealnie dopasowana czarna mata do bagażnika + ochraniacz na pas

#ad
Rigum #ad - Gumowe dywaniki są elastyczne i mają piękny wzór. Ważne! mata nie zawiera już rysunku pojazdu! Idealnie dopasowana mata do bagażnika RIGUM jest wykonana z mocnej i odpornej na ścieranie gumy. Informacja: każdy produkt z gumy może mieć specyficzny zapach. Mata do bagażnika jest elastyczna. Każdy człowiek czuje intensywność zapachu inaczej. Nadaje się do 5 siedzeń mitsubishi outlander od 2014 r. Maty do bagażnika wyróżniają się idealnym dopasowaniem i bardzo solidną jakością.
MarkaRigum #ad
ProducentRigum #ad
Numer częściTX-RIG-M-MOu-084

9. Mossa

#ad

Mossa, antypoślizgowa mata ochronna, G, Mata do bagażnika kompatybilna z Mitsubishi Eclipse Cross Plug-in Hybrid SUV 03.2021-

#ad
Mossa #ad - Dodatkowe zalety: można go transportować i przechowywać w zwiniętym miejscu. Tworzywo sztuczne TPE o właściwościach podobnych do kauczuku.

Wykonanie: precyzyjne dopasowanie do pomiarów wnętrza pojazdu przeprowadzonego laserowo. Jakość i bezpieczeństwo: produkt nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia. Właściwości: nie przepuszcza wody, odporny na wysokie i niskie temperatury, oleje i chemikalia. Wysoka krawędź chroni wnętrze samochodu przed wodą i brudem. Mata do bagażnika samochodowego kompatybilna z: Mitsubishi Eclipse Cross Plug-in Hybrid SUV 03. 2021-. Antypoślizgowa na całej powierzchni. Nowoczesne wzornictwo w wersji matowej. W pełni nadaje się do recyklingu.
MarkaMossa #ad
ProducentMossa #ad
Wysokość2.36
Długość40.94
Szerokość33.07
Numer części5902538972055

10. M MOTOS

#ad

Na każdą pogodę, ochrona przed zabrudzeniami, M MOTOS Mata ochronna do bagażnika pasuje do Mitsubishi Eclipse Cross od 2018 r. Popraw komfort podróży dzięki matie antypoślizgowej do samochodu TM

#ad
M MOTOS #ad - Idealna mata ochronna do bagażnika dla psa nadaje się do Mitsubishi Eclipse Cross od 2018 r. Mata do bagażnika jest ponadto odporna na działanie środków chemicznych, promieni UV i ścieranie. Najwyższa ochrona – krawędzie osłony bagażnika – do 7 cm – są usztywnione w taki sposób, że nie odkształcają się i jednocześnie doskonale chronią przed zabrudzeniem.

Wytrzymały materiał – zachowuje swoją elastyczność i nośność od -50°C do +110°C. Zadbaj o swój samochód – wybierz zestaw gumowych mat samochodowych z organizerem najwyższej jakości zgodnie z życzeniem i akcesoriami samochodowymi.

Dzięki innowacyjnej technologii skanowania 3d nasi specjaliści starannie skanują wnętrza samochodów i zwracają uwagę na każdy wariant wyposażenia, aby upewnić się, że mata do bagażnika idealnie pasuje. Dbamy o środowisko – mata do butów jest wykonana z certyfikowanych materiałów, które są nieszkodliwe dla zdrowia i szanują środowisko - materiał nadaje się do recyklingu.
MarkaM MOTOS #ad
ProducentFrogum #ad
Wysokość0.39
Długość29.65
Waga4.48
Szerokość39.37
Numer częściMXTM403741