Top 10 JYGMPRO mini Kettensäge Mit Akku – Piły łańcuchowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. JYGMPRO

#ad

Ręczna piła łańcuchowa do sekatorów, JYGMPRO Mini piła łańcuchowa z akumulatorem, 2 akumulatory 2,0 Ah, prędkość łańcucha 10 m/s, akumulatorowa piła łańcuchowa 10 cali z silnikiem bezszczotkowym

#ad
JYGMPRO #ad - Atwa i przenośna obsługa jedną rękąelektryczna ręczna piła łańcuchowa waży tylko 1, na kempingu i w gospodarstwach rolnych. Zmodernizowany silnik bezszczotkowy 2024mini piła łańcuchowa jygmpro jest wyposażona w wydajny silnik bezszczotkowy, odpowiedni dla wszystkich początkujących, cicho i z wysoką wydajnością. Ta mini piła łańcuchowa nie jest wyposażona w automatyczny system olejowy i musi być ręcznie naoliwiona.

Czterokrotna ochrona bezpieczeństwaulepszone funkcje akumulatorowej piły łańcuchowej mini z 120° obracaną górną blachą ochronną, ③ ergonomicznym, ④ ochrona przełącznika i zamek bezpieczeństwa, ②wysokiej jakości łańcuchami, antypoślizgowym gumowym uchwytem, który chroni Twoje bezpieczeństwo podczas wycinania i przycinania gałęzi. Dzięki niewielkim rozmiarom pasuje również do wąskich lub trudnych obszarów, do których nie mogą dosięgnąć większych pił, co ułatwia obsługę jedną ręką i nie powoduje zmęczenia. 8 sekund potrzeba tylko około 8 sekund. Wskazówki: ponieważ piły łańcuchowe ze zbiornikami oleju są podatne na wycieki oleju.

Jygmpro posiada 10-letnie doświadczenie w dziedzinie narzędzi ogrodowych. Dzięki prędkości łańcucha 10 m/s i prowadnicy o średnicy ok. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych mini pilarek łańcuchowych, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim, w tym 1 x mini piła łańcuchowa, 2 x akumulator 2, 1 x butelka oleju, 2 x łańcuchy jeden z łańcuchów jest już zamontowany na pilarce, 0 Ah, skontaktuj się z nami. Wiatło led piły łańcuchowej jednoręcznej włącza się automatycznie podczas pracy, aby upewnić się, że można jej używać również w ciemnych miejscach.
MarkaJYGMPRO #ad
ProducentJYGMPRO #ad
Wysokość16.34
Długość10.75
Waga2.76
Szerokość5.63
Numer częściDJL00010
ModelDJL00010

2. Handwise

#ad

Akumulator z zamkiem, Mini piła łańcuchowa z akumulatorem 8000 mAh, ładowarką i 1 łańcuchem zapasowym, mini piła łańcuchowa elektryczna z 2 akumulatorami 4000 mAh, 15 cm, ręczna piła łańcuchowa

#ad
Handwise #ad - Pojedynczy akumulator zasila elektryczną pilarkę łańcuchową przez 80 minut. Wydajny silnik, aby zapewnić czyste i płynne cięcie. 15 cm mini piła łańcuchowazaprojektowana dla osób, bambus lub rury poliestrowe. Wiele środków ostrożnościblokada bezpieczeństwa i ochrona dłoni zapobiegają przedostawaniu się cząsteczek brudu do twarzy lub dłoni.

Zaleca się noszenie okularów ochronnych i rękawic odpornych na przecięcia poziomu 5, gdy jednocześnie naciśniesz wyłącznik bezpieczeństwa i włącznik/wyłącznik, aby zapewnić kompleksową ochronę. Jeśli bateria pozostaje nieużywana przez dłuższy czas, należy w pełni naładować akumulatory, aby następnym razem zapewnić lepsze wrażenia. Silnik z czystej miedzi o mocy 850 w napędza łańcuch o długości 9 m i zapewnia szybsze i bardziej wydajne cięcie, elastyczności i odporności na zużycie, wydajne cięcieŁańcuch jest wykonany ze stali 65 MN o wysokiej wytrzymałości, podczas gdy głęboki proces hartowania dodatkowo poprawia jego wydajność, twardości, tnie gałęzie 15 cm w ciągu 5 ~ 8 s.

Urządzenie można łatwo zdjąć i usunąć zabrudzenia. Naładuj baterie przed rozpoczęciem pracy, aby nagła awaria zasilania nie zakłóciła harmonogramu pracy. Wygodne monitorowanie poziomu baterii za pomocą wskaźnika baterii poziom baterii: 0%-25%-50%-75%-100%. Mini piła łańcuchowa uruchamia się tylko wtedy, aby uniknąć błędów obsługi lub wypadków. Torba z polietylenu zapewnia bezproblemowe przechowywanie.
MarkaHandwise #ad
ProducentHandwise #ad
Wysokość7.48
Długość14.96
Szerokość5.83
Numer częściMR6503
ModelMR6504

3. KUZUPRO

#ad

Mini piła łańcuchowa z akumulatorem, 2 łańcuchy, KUZUPRO Akumulatorowa piła łańcuchowa 8 cali, bezszczotkowy silnik z 2 akumulatorami 2,0 Ah, prędkość łańcucha 10 m/s, elektryczna piła łańcuchowa do

#ad
KUZUPRO #ad - Dzięki swoim niewielkim rozmiarom pasuje również do wąskich lub trudnych obszarów, zmniejsza zmęczenie ramienia podczas cięcia, 36 kg, sprawia, do których nie mogą dosięgnąć większych pił, takich jak między gałęziami lub w stosach zarośli. Zapobiega to przypadkowemu zatrzaśnięciu się łańcucha. Wszystko, 0 ah, 1 x śrubokręt, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim, 1 x osłona płyty prowadzącej, w tym 1 x mini piła łańcuchowa, 1 x ostrze prowadnicy, 1 x butelka oleju, 1 x torba do przenoszenia.

Wielokrotna ochrona bezpieczeństwaulepszona akumulatorowa piła łańcuchowa jest wyposażona w obracaną o 100° górną kratkę ochronną i kratkę ochronną na dolnym uchwycie, przycisk blokujący oraz gumowane i ergonomiczne uchwyty dla bezpieczeństwa użytkownika. 2 baterie 2, że w środku projektu cięcia zabraknie prądu. Dzięki prędkości łańcucha 10 m/s i prowadnicy 8-calowej potrzeba tylko około 8 sekund, dzięki czemu można ciąć bez korków, który zwiększa żywotność o 90%, aby uzyskać łodygi o średnicy ok.

Ulepszony silnik bezszczotkowy - mini piła łańcuchowa kuzupro jest wyposażona w wydajny silnik bezszczotkowy, zwiększa moc wyjściową o 80% i zmniejsza zużycie energii o 50%, cicho i z wysoką wydajnością. Kilka akcesoriów w jednym, czego potrzebujesz otrzymasz wszystko, 2 x akumulator 2, 1 x ładowarka, czego potrzebujesz w tym zestawie, 2 x łańcuchy, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby.15, 5 cm. Atwa i kompaktowa obsługa jedną ręką - ręczna elektryczna piła łańcuchowa waży tylko 1, że jest nie tylko łatwiejsza w obsłudze jedną ręką, ale również bezpieczniejsza niż cięższa piła łańcuchowa.
MarkaKUZUPRO #ad
ProducentKUZUPRO #ad
Wysokość19.29
Długość7.48
Waga3
Szerokość5.91
Numer częściDJL00008
ModelDJL00008
GwarancjaNie wahaj się skontaktować z nami poprzez support@ikuzupro. W razie pytań dotyczących mini piły łańcuchowej akumulatorowej, dołożymy wszelkich starań, aby zaoferować satysfakcjonujące rozwiązanie.

4. Goldsea

#ad

Beznarzędziowe naprężenie łańcucha 15 cm, mała piła łańcuchowa, 2,0 Ah, przenośne elektryczne nożyce do gałęzi, maks. 21 V, z dwoma akumulatorami i ładowarką, Goldsea Mini piła łańcuchowa

#ad
Goldsea #ad - Po osiągnięciu temperatury 200°f silnik automatycznie zatrzymuje pracę, aby zapewnić ochronę④ Osłona łańcucha. Nowa aktualizacja beznarzędziowa mini piła łańcuchowa 16 cm z akumulatorem: w zestawie otrzymasz akumulatorową piłę łańcuchową o średnicy 15, 5 cm 15, 5 cm.

2 x akumulator 2, 0 ah i ładowarkę ue, 0 ah: nasza piła łańcuchowa jest wyposażona w akumulatory litowo-jonowe 2, jeden akumulator wystarcza na ok. Wskazówka: przed użyciem należy w pełni naładować akumulator. Mała piła łańcuchowa goldsea nie wymaga śrubokręta ani klucza, aby naciągnąć łańcuch, wystarczy obrócić przycisk! Oszczędzaj czas i wysiłek, bardzo praktyczna!. Obsługi klienta online, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. 40 cięć około 7 cm na gałęziach. Jedną z największych zalet jest to, że można ją dostosować do małych pomieszczeń, która jest ostra i łatwa do cięcia.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, mamy 24 szt. Akumulatorowa piła łańcuchowa waży tylko 2, 6 kg, został hartowany w wysokiej temperaturze 3600°C, w który jesteśmy wyposażeni, których nie potrafią tradycyjne duże piły. Osłona zabezpieczająca - aby zapobiec rozpryskiwaniu się wiórów drzewnych. Zawsze pamiętaj o swoim bezpieczeństwie, proszę mieć pewność, że kupujesz.
MarkaGoldsea #ad
ProducentGoldsea #ad
Wysokość14.2
Długość7.1
Waga2.72
Szerokość4.7
Numer częściECA-01
ModelECA01

5. JYGMPRO

#ad

Akumulatorowa piła łańcuchowa 10 cm z 2 akumulatorami 1,5 Ah, JYGMPRO Mini piła łańcuchowa z akumulatorem, elektryczna piła łańcuchowa do, 2 łańcuchy, prędkość łańcucha: 8 m/s, przycisk bezpieczeństwa

#ad
JYGMPRO #ad - Lekka i przenośnawaga tej przenośnej piły łańcuchowej wynosi zaledwie 0, do których nie mieszczą się większe piły, jest mały, kobiety i osoby starsze mogą ją łatwo kontrolować. Ochrona przed pryskaniem 120° zapobiega przyleganiu do Ciebie wiórów podczas cięcia. W każdej chwili można wymienić zapasową baterię, domu, gdy druga bateria jest pusta.

Ta mini piła łańcuchowa nie jest wyposażona w automatyczny system olejowy i musi być ręcznie naoliwiona. Bezpieczna praca - ta mini piła łańcuchowa z akumulatorem jest wyposażona w wyłącznik bezpieczeństwa i ochronę przed rozpryskiwaniem. Bardzo wydajny silnik z drutem miedzianym - jygmpro mini piła łańcuchowa ma silnik z czystej miedzi o mocy 500 w, co przedłuża żywotność piły łańcuchowej. Piła łańcuchowa wykorzystuje wysokiej jakości łańcuch, który przeszedł głęboki proces utwardzania, aby zapewnić płynne cięcie.

Ponadto na uchwycie znajdują się 3 lampki kontrolne, w podróż, które w każdej chwili informują o stanie zasilania. Aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu, należy jednocześnie nacisnąć przycisk bezpieczeństwa i przełącznik, aby uruchomić. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, 1 x ładowarka, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. Wskazówki: ponieważ piły łańcuchowe ze zbiornikami oleju są podatne na wycieki oleju.
MarkaJYGMPRO #ad
ProducentJYGMPRO #ad
Wysokość12.99
Długość6.69
Waga3.09
Szerokość5.51
Numer częściDJL00015
ModelDJL00015

6. WORX

#ad

WORX Akumulatorowa mini piła łańcuchowa 18 V maks. 20 V WG324E.1, niska wibracja, lekka i przenośna, drążek przedłużający, prowadnica 12 cm, PowerShare, 1 akumulator i 1 ładowarka w zestawie

#ad
WORX #ad - Niski poziom wibracji chroni dłonie i ramiona przed uszkodzeniami spowodowanymi wstrząsami. Ponadto dzięki przesuniętej prowadnicy i łańcuchowi można dokładnie zobaczyć, co poprawia wydajność pracy i precyzję cięcia. Szybka wymiana łańcucha w ciągu zaledwie kilku sekund można wygodnie wymienić łańcuch za pomocą jednego przycisku.

Równa bateria, rozszerzalna energia akumulator worx powerShare jest kompatybilny ze wszystkimi narzędziami WORX 20 V i 40 V, produktami elektrycznymi i lifestylowymi do użytku na zewnątrz. Kompaktowa i przenośna - kompaktowa i przenośna konstrukcja umożliwia użytkownikowi utrzymanie tej elektrycznej piły łańcuchowej o długości 12 cm przez dłuższy czas i dotarcie do wąskich obszarów. Silnik o wysokiej wydajności o niskim poziomie wibracji dzięki prędkości obrotowej biegu jałowego 3780 obr.

Min bardzo wydajny silnik zapewnia doskonałą wydajność podczas cięcia. Piła łańcuchowa worx jest wyposażona w miękki gumowy uchwyt, dzięki czemu jest nie tylko łatwiejsza w manewrowaniu, ale również wygodniejsza w trzymaniu przez dłuższy czas. Bezpieczne cięcie - górny pałąk ochronny i ochrona dłoni chronią przed przypadkowymi obrażeniami podczas pracy, co i gdzie wycinasz lub przycinasz, zapewniając bezpieczeństwo. Idealnie nadaje się do obsługi jedną ręką.
MarkaWORX #ad
ProducentWORX #ad
Waga3.86
Numer częściWG324E.1
ModelWG324E.1

7. Supstable

#ad

Mini piła łańcuchowa z akumulatorem 8000 mAh, automatyczny system olejowy i naprężenie łańcucha bez użycia narzędzi,, Supstable 8 cali i 15 cm mini piła łańcuchowa z bezszczotkowym silnikiem 900 W

#ad
Supstable #ad - Duża pojemność akumulatora i wizualny wskaźnik poziomu baterii – dzięki 2 akumulatorom 4, 0 ah ta jednoręczna piła łańcuchowa może być używana do małych i średnich prac tnących oraz gałęzi lub drewna opałowego. Za pomocą cyfrowego wskaźnika poziomu baterii można monitorować w czasie rzeczywistym. Konstrukcja 2 w 1 2 w 1: ta mała piła łańcuchowa jest dostarczana z mieczem 15, 5 cm i 20 cm, dzięki czemu można dostosować rozmiar piły łańcuchowej w dowolnym momencie do różnych potrzeb.

Kup mini piłę łańcuchową supstable i otrzymasz mini piłę łańcuchową 15 cm i 8-calową mini piłę łańcuchową. Automatyczne smarowanie łańcucha – dzięki ulepszonemu systemowi smarowania ta akumulatorowa piła łańcuchowa może całkowicie uniknąć problemów z utratą oleju. Silnik bezszczotkowy zapewnia najwyższą wydajność, dzięki czemu nie musisz się martwić o ogień itd. Ta konstrukcja redukuje prace konserwacyjne i zapewnia łatwą wymianę łańcucha i szybkie naciąganie bez długich przerw. Supstable mini piła łańcuchowa, dłuższy czas pracy i maksymalną żywotność i podlega silnikom w przeciwieństwie do szczotek węglowych – nie zużywa się i dzięki temu nie wymaga konserwacji.

Wystarczy wlać olej ogólny olej silnikowy do zbiornika, a następnie samodzielnie nasmarować łańcuch, zmniejszyć zużycie i wykonać gładsze cięcie! Półprzezroczysty zbiornik oleju do łatwej i szybkiej kontroli poziomu oleju. Dodatkowo akumulator makita 18 v jest również kompatybilny z naszą piłą łańcuchową. Naprężenie łańcucha bez użycia narzędzi – jeśli łańcuch mini piły łańcuchowej jest luźny podczas użytkowania, a łańcuch naciąga się automatycznie ze względu na strukturę sprężyny, wystarczy poluzować nakrętki, za pomocą których przymocowana jest szyna prowadząca, a następnie dokręć nakrętki.
MarkaSupstable #ad
ProducentSupstable #ad
Wysokość5.91
Długość13.78
Waga6.61
Szerokość1.97
Numer części1
Model10C13S

8. Seesii

#ad

Mini piła łańcuchowa z akumulatorem 8000 mAh, ręczna piła łańcuchowa, Seesii 15 cm mini piła łańcuchowa elektryczna z automatycznym olejarką i 2 akumulatorami 4000 mAh, akumulator do sekatorów i

#ad
Seesii #ad - Jest bardziej wydajny, trwalszy i może być używany zarówno przez początkujących, lżejszy, jak w przypadku tradycyjnej piły. Aby zapobiec przypadkowemu uruchomieniu, więc nie musisz się martwić, należy jednocześnie nacisnąć blokadę bezpieczeństwa i spust, aby uruchomić piłę.

Atwa konserwacja - dzięki certyfikatowi ul/ce/fcc/etl ta mini piła łańcuchowa może być używana przez wiele lat. Wydajny silnik 800 w z czystej miedzi ma prędkość do 7 m/s. Proste ostrzenie łańcucha i butelka oleju do prętów sprawiają, że piła jest gotowa do pracy przez wiele lat. Zabezpieczenie przed przegrzaniem i przegrzaniem zapewnia znacznie dłuższy czas pracy baterii. Wskaźnik stanu baterii znajduje się na baterii, że czas pracy baterii piły akumulatorowej jest Twoim najważniejszym problemem. Najlepszy prezent dla rodziny i przyjaciół, którzy bardzo lubią majsterkowanie.

Nadzwyczajny czas pracy akumulatora - wiemy, dzięki którym można stale ciąć ponad 100 kawałków drewna. Ochrona przed pryskaniem zapobiega rozpryskiwaniu się trocin podczas pracy. Więcej bezpieczeństwa i mniej hałasu - ta mini piła łańcuchowa z akumulatorem jest wyposażona w wyłącznik blokady bezpieczeństwa i ochronę przed rozpryskiwaniem. Nasza piła łańcuchowa jest wyposażona w dwa akumulatory 21 V 2 x 4000 mAh, aby łatwo sprawdzić stan naładowania.
MarkaSeesii #ad
ProducentSeesii #ad
Wysokość5
Długość6
Waga0.22
Szerokość4
Numer częściCH600+
ModelCH600+

9. iDOO

#ad

15 cm, iDOO Akumulatorowa piła łańcuchowa, piła łańcuchowa do cięcia drzew, mini piła łańcuchowa elektryczna z 3 zapasowymi łańcuchami, 2 akumulatory, ręczna piła łańcuchowa z zamkiem bezpieczeństwa

#ad
iDOO #ad - Wysokowydajne cięcieelektryczna piła łańcuchowa jest wyposażona w ulepszony silnik o wysokiej wydajności z drutu miedzianego i umożliwia cięcie pni drzew o grubości około 10 sekund. W zestawie walizka z tworzywa ABS do wygodnego przechowywania i transportu. Kompleksowa ochronaręczna piła łańcuchowa jest wyposażona w blokadę bezpieczeństwa i osłonę ochronną.

Upgrade bez konieczności instalacji narzędziza pomocą przycisku zwalniającego napięcie łańcucha na piły można łatwo zamontować i zdemontować łańcuch bez dodatkowych narzędzi. Podczas użytkowania piły łańcuchowej zaleca się noszenie okularów ochronnych i rękawic ochronnych wchodzą w zakres dostawy w celu zapewnienia kompleksowej ochrony. Akumulator litowy 2000 + 2000 mahmini piła łańcuchowa jest dostarczana z 2 wyjmowanymi akumulatorami litowymi do wielokrotnego ładowania i szybką ładowarką do szybszego ładowania.

Ciepła wskazówkajeśli nie używasz piły łańcuchowej przez dłuższy czas, należy wcześniej w pełni naładować akumulatory, aby następnym razem zapewnić lepsze doświadczenie. Piła łańcuchowa wykorzystuje łańcuch hartowany w wysokiej temperaturze dla gładszego i wydajniejszego cięcia przy mniejszym hałasie. Posiada ochronę przed przeciążeniem i temperaturą, co zapewnia dłuższy czas pracy baterii. 6-calowa mini piła łańcuchowa piła łańcuchowa jednoręczna do łatwego cięcia gałęzi i drewna, idealna do cięcia ogrodu. Kilka zabezpieczeń zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania.
MarkaiDOO #ad
ProducentiDOO #ad
Wysokość15.9
Długość5.11
Waga2.64
Szerokość5.91

10. Aoresac

#ad

Aoresac mini piła łańcuchowa z akumulatorem, jednoręczna piła łańcuchowa do ręcznej piły łańcuchowej do cięcia gałęzi i ogrodu, przycisk bezpieczeństwa 800 W, akumulatorowa piła łańcuchowa Aoresac z 2 bateriami i łańcuchami

#ad
Aoresac #ad - Za pomocą jednego przycisku kąt głowicy można dopasować do środowiska cięcia, co sprawia, że obsługa jest łatwiejsza i bardziej wydajna. Regulowany kąt głowicy - głowicę elektrycznej piły łańcuchowej można regulować, aby sprostać trudno dostępnym kątom i narożnikom. Lekka i elastyczna: dzięki wadze zaledwie 0, 9 kg ta piła łańcuchowa jest łatwa w obsłudze i nie męczy się podczas dłuższego użytkowania.

Przenośna konstrukcja umożliwia obsługę jedną ręką i może bez problemu obrabiać gałęzie o średnicy 15 cm w zaledwie 8 sekund. Jego podwójnie zabezpieczona przed wyciekiem technologia i sferoidyzacja powierzchni zwiększają jej trwałość i żywotność. Akumulator litowo-jonowy - dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu 21 v/1, 5 ah ta piła łańcuchowa zapewnia długotrwałą i stabilną moc i uwalnia Cię od ograniczeń spowodowanych kablami i przewodami.

Bezpieczna i praktyczna - akumulator do piły ręcznej ma inne praktyczne funkcje, szybkie odprowadzanie ciepła, które są wyposażone w ręczny system napinania łańcucha, światło LED do słabego oświetlenia, blokada bezpieczeństwa zapobiegająca przypadkowemu uruchomieniu i zdejmowany akumulator ułatwiający pracę. Wielofunkcyjność - te piły łańcuchowe idealnie nadają się do zbierania drewna, przycinania sadów i cięcia bambusa, dzięki czemu są wszechstronnym narzędziem do różnych zadań na świeżym powietrzu.
MarkaAoresac #ad
ProducentAoresac #ad
Wysokość2.36
Długość13.78
Waga1.98
Szerokość6.3
Numer częściAoresac
ModelAoresac