Top 10 IRKA Rasenkante Corten – Obrzeża ogrodowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. IRKA

#ad

IRKA 1004-002 wąska krawędź trawnika – 100 x 0,1 cm – obrzeże rabatki ze stali kortenowskiej z podwójnym połączeniem śrubowym – wysokość 18 cm

#ad
IRKA #ad - Idealne rozwiązanie dla hobbystów i profesjonalistów w ogrodzie. Zastosowanie: usztywniona krawędź na spodzie ogranicznika grządek zapewnia łatwy montaż. Jest odporna na warunki atmosferyczne i gnicie i zapewnia ponadczasowo piękny wygląd w zieleni.

Irka: dostarczamy artykuły ogrodowe w profesjonalnej jakości, Made in Germany, bezpośrednio od producenta. Niezbędne śruby dostępne oddzielnie. Dzięki naszemu szerokiemu portfolio z akcesoriami spełnisz swoje indywidualne marzenia o ogrodzie przed drzwiami wejściowymi. Można go elastycznie dopasować w ogrodzie – jako blokada korzeni lub do porządnego odstawiania dróg bez przerostu.

Element działa jako obramowanie, krawędź koszenia i krawężnika. Metal: artykuł jest wykonany z wysokiej jakości stopu stali Corten. Z patyną rdzy: przykręcana, blacha o grubości 1 mm pozostaje na miejscu przez cały rok. Ograniczenie: pomocnik ogrodowy ma 18 cm wysokości i może być stosowany do optycznie atrakcyjnego obramowania grządek warzywnych i wygrodzenia trawnika.
MarkaIRKA #ad
ProducentIRKA #ad
Wysokość7.09
Długość39.37
Waga3.31
Szerokość0.04
Numer części1004-002
Model1004-002

2. IRKA

#ad

Dach – 100 x 0,1 cm – stal Corten, szerokość 4 cm, wysokość 14 cm, obramowanie rabatki przykręcane, IRKA 1018-001 obrzeże trawnika

#ad
IRKA #ad - Metal: artykuł jest wykonany z wysokiej jakości stopu stali Corten. Element działa jako obramowanie, krawędź koszenia i krawężnik. Z patyną rdzą: przykręcana, blacha o grubości 1 mm z pięknym dachem pozostaje na miejscu przez cały rok.

Niezbędne śruby dostępne dodatkowo. Dzięki naszemu szerokiemu portfolio akcesoriów spełnisz indywidualne marzenia ogrodowe w sposób realizacyjny na wyciągnięcie ręki. Zastosowanie: krawędź usztywniająca na spodzie krawędzi grządek zapewnia łatwy montaż. Irka: dostarczamy artykuły ogrodowe w profesjonalnej jakości Made in Germany bezpośrednio od producenta. Można go elastycznie dopasować w ogrodzie – jako blokada korzeni lub do porządnego wyznaczania dróg bez zarośnięcia.

Idealne rozwiązanie dla ogrodników hobbystów i profesjonalistów ogrodowych. Jest odporna na warunki atmosferyczne i gnicie i zapewnia ponadczasowy, piękny wygląd w zieleni. Ograniczenie: pomocnik ogrodowy o długości użytkowej 98 cm ma 14 cm wysokości i może być stosowany do optycznie obramowania grządek warzywnych i odgraniczania trawnika.
MarkaIRKA #ad
ProducentIRKA #ad
Wysokość5.51
Długość19.69
Szerokość1.38
Numer części1018-001
Model1018-001

3. IRKA

#ad

IRKA 1032-003 – łącznik narożny do krawędzi trawnika i taśmy – 1 mm – stal kortenowska – do narożnego obramowania grządek – wysokość 25 cm

#ad
IRKA #ad - Jest odporna na warunki atmosferyczne i gnicie i zapewnia ponadczasowo piękny wygląd w zieleni. Irka: dostarczamy artykuły ogrodowe w profesjonalnej jakości, Made in Germany, bezpośrednio od producenta.

Idealne rozwiązanie dla hobbystów i profesjonalistów w ogrodzie. Metal: artykuł jest wykonany ze stopu stali kortenowskiej. Atwe łączenie z kotwą gruntową. Dzięki naszemu szerokiemu portfolio z akcesoriami spełnisz swoje indywidualne marzenia o ogrodzie przed drzwiami wejściowymi. Z patyną rdzy: po zawieszeniu blacha o grubości 1 mm pozostaje na miejscu przez cały rok. Krawędzie trawnikowe mogą być używane w ogrodzie: jako blokada korzeni lub do porządnego odsadzania dróg bez przerostu.

Zastosowanie: zakrzywiona krawędź działa jako praktyczne zawieszenie i zapewnia łatwe łączenie obu końców krawędzi trawnika. Narożnik zewnętrzny: dzięki temu pomocnikowi ogrodowemu można wykonać kwadratowe lub kwadratowe obramowanie grządek warzywnych i wygrodzenie trawnika.
MarkaIRKA #ad
ProducentIRKA #ad
Wysokość9.84
Długość5.91
Waga0.44
Szerokość0.04
Numer części1032-003
Model1032-003

4. IRKA

#ad

IRKA 1030-001 – łącznik do taśmy do krawędzi trawnika – grubość 1 mm – stal Corten – bez przerw obramowanie rabatki – wysokość 15 cm

#ad
IRKA #ad - Idealne rozwiązanie dla ogrodników hobbystów i profesjonalistów ogrodowych. Z patyną rdzą: po zawieszeniu blacha o grubości 1 mm pozostaje na miejscu przez cały rok. Metal: artykuł jest wykonany ze stopu stali cortena.

Element: ma 15 cm wysokości i może być stosowany do optycznego obramowania grządek warzywnych przy łączeniu 2 taśm do obrzeży trawnika i do wyrównania nachylenia lub różnic wysokości. Irka: dostarczamy artykuły ogrodowe w profesjonalnej jakości Made in Germany bezpośrednio od producenta. Jest odporna na warunki atmosferyczne i gnicie i zapewnia ponadczasowy, piękny wygląd w zieleni.

Dzięki naszemu szerokiemu portfolio akcesoriów spełnisz indywidualne marzenia ogrodowe w sposób realizacyjny na wyciągnięcie ręki. Krawędzie trawnika można stosować w ogrodzie elastycznie: jako blokada korzeni lub do porządnego wyznaczania ścieżek bez zarośnięcia. Zastosowanie: zakrzywiona krawędź służy jako praktyczne zawieszenie i zapewnia płynne łączenie obu końców taśmy obrzeża trawnika.
MarkaIRKA #ad
ProducentIRKA #ad
Wysokość5.91
Długość5.91
Waga100
Szerokość0.04
Numer części1030-001
Model1030-001

5. IRKA

#ad

IRKA 1012-001 – taśma do krawędzi trawnika – grubość 1 mm – stal Corten – wytrzymałe obramowanie rabatek – wysokość 20 cm – długość 10 m

#ad
IRKA #ad - Z patyną rdzą: przykręcana, blacha o grubości 1 mm pozostaje na miejscu przez cały rok. Jest odporna na warunki atmosferyczne i gnicie i zapewnia ponadczasowy, piękny wygląd w zieleni. Element działa jako obramowanie, krawędź do koszenia i krawężnika.

Zastosowanie: usztywniająca krawędź na spodzie krawędzi grządek zapewnia łatwy montaż w ziemi. Irka: dostarczamy artykuły ogrodowe w profesjonalnej jakości Made in Germany bezpośrednio od producenta. Dzięki naszemu szerokiemu portfolio akcesoriów spełnisz indywidualne marzenia ogrodowe w sposób realizacyjny na wyciągnięcie ręki. Można go elastycznie dopasować w ogrodzie – jako blokada korzeni lub do porządnego wyznaczania dróg bez zarośnięcia.

Metal: artykuł jest wykonany z wysokiej jakości stopu stali Corten. Ograniczenie: pomocnik ogrodowy o długości użytkowej 10 m ma wysokość 20 cm i może być stosowany do optycznego obramowania grządek warzywnych i odgraniczania trawnika. Idealne rozwiązanie dla ogrodników hobbystów i profesjonalistów ogrodowych.
MarkaIRKA #ad
ProducentIRKA #ad
Wysokość12
Długość31
Waga17
Szerokość12
Numer części5002540po06
Model5002540po06

6. IRKA

#ad

IRKA 1013 – taśma do obrzeży trawnika – grubość 1 mm – stal kortenowska – wytrzymałe obramowanie rabatek – wysokość 25 cm – długość 10 m

#ad
IRKA #ad - Z patyną rdzą: przykręcana, blacha o grubości 1 mm pozostaje na miejscu przez cały rok. Zastosowanie: usztywniająca krawędź na spodzie krawędzi grządek zapewnia łatwy montaż w ziemi. Metal: artykuł jest wykonany z wysokiej jakości stopu stali Corten.

Irka: dostarczamy artykuły ogrodowe w profesjonalnej jakości Made in Germany bezpośrednio od producenta. Element działa jako obramowanie, krawędź do koszenia i krawężnika. Można go elastycznie dopasować w ogrodzie – jako blokada korzeni lub do porządnego wyznaczania dróg bez zarośnięcia. Ograniczenie: pomocnik ogrodowy o długości użytkowej 10 m ma wysokość 25 cm i może być stosowany do optycznego obramowania grządek warzywnych i odgraniczania trawnika.

Idealne rozwiązanie dla ogrodników hobbystów i profesjonalistów ogrodowych. Dzięki naszemu szerokiemu portfolio akcesoriów spełnisz indywidualne marzenia ogrodowe w sposób realizacyjny na wyciągnięcie ręki. Jest odporna na warunki atmosferyczne i gnicie i zapewnia ponadczasowy, piękny wygląd w zieleni.
MarkaIRKA #ad
ProducentIRKA #ad
Wysokość9.84
Długość39.37
Waga21
Szerokość0.04
Numer części1013
Model1013

7. IRKA

#ad

Stal kortenowska – zawartość: 20 sztuk łącznie z 20 nakrętkami, wąski, IRKA Zestaw 1020 śrub M4 do obrzeża trawnika

#ad
IRKA #ad - Uwaga: zestaw śrub nie nadaje się do obrzeży trawnikowych Comfort i Comfort XXL. Dwie śruby łączą krawędzie trawnika o grubości 1 mm lub krawędzie trawnika ze stali Corten. Dzięki naszemu szerokiemu portfolio akcesoriów spełnisz indywidualne marzenia ogrodowe w sposób realizacyjny na wyciągnięcie ręki.

Mocne trzymanie: dzięki wstępnemu otworowi w artykułach asortymentowych śruby M4 x 6 mm głowica soczewki, gniazdo sześciokątne Panhead można łatwo i bez wyginania bezpośrednio używać – ze stałym dopasowaniem. Odpowiedni zestaw otrzymasz oddzielnie. Wygląd: śruby dzięki dopasowanej konstrukcji idealnie pasują do odpowiednich artykułów z naszego zrównoważonego asortymentu IRKA i uzupełniają 10 krawędzi trawnika i narożników w ogrodzie.

Irka: dostarczamy artykuły ogrodowe w profesjonalnej jakości Made in Germany bezpośrednio od producenta. Zawartość opakowania: zestaw śrub zawiera 20 sztuk śrub m4 wraz z przynależnymi nakrętkami.
MarkaIRKA #ad
ProducentIRKA #ad
Wysokość5.51
Długość2.36
Szerokość2.36
Numer części1020
Model1020

8. IRKA

#ad

IRKA oprawa nagrobna Corten stalowa trawa nagrobna

#ad
IRKA #ad - Atwy montaż – świetny wygląd. Możliwość indywidualnego dopasowania – metalową taśmę można odpowiednio skrócić. Oprawka nagrobna ze stali kortenowej o grubości 1 mm. Made in Germany. Wysokość metalowej taśmy = 20 cm.
MarkaIRKA #ad
Wysokość20
Numer części517-004

9. IRKA

#ad

18 cm x 100 cm x 1 mm, IRKA Krawężnik trawnika ze stali kortenowskiej, krawędzie trawnika ze stali kortenowskiej, zestaw 10 sztuk, rdza metalowa, elastyczne obramowanie rabatek, stabilne krawędzie do koszenia, do ogrodu

#ad
IRKA #ad - Z nowoczesnym, chronionym usztywnieniem krawędzi dla łatwego zatapiania w ziemię. Nowy trend w ogrodzie – stal kortenowska – z patyną rdzy. Porównaj – oferujemy grubość 1 mm. Możliwość przesuwania kosiarką. Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie krawędzi trawnika i płotów ślimakowych – bezpośrednio od producenta.
MarkaIRKA #ad
Wysokość7.09
Długość39.37
Waga33.07
Szerokość0.04
Numer części402

10. innogard

#ad

Innogard 6012-001 – taśma do obrzeża trawnika – ze stali Corten – wysokość 20 cm, dekoracja ogrodowa z rdzy – ograniczenie grządek o długości 10 m

#ad
innogard #ad - Długa żywotność: cienkie obramowanie trawnika z patyną z patyną ma grubość materiału 1 mm i jest bardzo elastyczne w użyciu. Bezpieczna praca: profilowana krawędź trawnika nie ma na wierzchu żadnych wstających narożników, lecz krawędź ochronną, która zapobiega urazom podczas bezproblemowego użytkowania.

Atwy montaż: dla idealnego obramowania trawnika można łatwo zrolować ocynkowaną krawędź trawnika, ułożyć a następnie bezpośrednio odciąć. Precyzyjne wkładanie: dzięki praktycznej, odpornej na skręcanie krawędzi na spodzie obramowanie można łatwo i bez zginania i mocno trzymać: szybko i łatwo wdrożone.

Idealna aranżacja ogrodu: dzięki taśmie do krawędzi trawnika Corten firmy innogard w mgnieniu oka zaprojektujesz profesjonalne obramowanie grządek, trawnik lub ograniczenie ścieżki o wyjątkowym wyglądzie. Inne długości dostępne w naszym asortymencie. Składa się z cienkiej blachy z dekoracyjną rdzą odporną na korozję.
Markainnogard #ad
ProducentGartenbedarf Baumgartner #ad
Wysokość7.87
Długość393.7
Waga15
Szerokość0.04
Numer części6012-001
Model6012-001