Top 10 Hoffmann Pfanne 28 cm – Patelnie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ZWIEGER haus & küche

#ad

Patelni indukcyjnych, 24 cm, do kuchenek indukcyjnych, patelni indukcyjnych, 24 cm, powlekanych patelniami indukcyjnymi, ZWIEGER Wysokiej jakości patelnia nieprzywierająca

#ad
ZWIEGER haus & küche #ad - Atwa obsługa w przypadku zadań nieprzywierających: oszczędzaj cenne minuty i ciesz się gotowaniem bez wysiłku: ta patelnia oszczędza czas podczas gotowania i jest łatwiejsza do czyszczenia niż tradycyjne patelnie. Zawsze chłodniejszy uchwyt: uchwyt soft-touch tej patelni jest nie tylko wygodny, ale również bezpieczny.

Został specjalnie zaprojektowany, aby poprawić wrażenia podczas gotowania – nawet przy wysokiej temperaturze pozostaje przyjemnie chłodny. Wykonany z wysokiej jakości odlewu ciśnieniowego aluminium, zawsze zachowuje doskonałe ciepło. Zbudowana z myślą o wydajności: ta patelnia indukcyjna jest przeznaczona dla wymagających kucharzy. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek: nasza wszechstronna patelnia o średnicy 24 cm nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych, idealna do Twojej kuchni i nadaje się do mycia w zmywarce.

Patelnia nieprzywierająca zapewnia bezproblemowe smażenie z pierwszorzędną powłoką zapobiegającą przywieraniu i łatwe serwowanie dzięki konstrukcji krawędzi. Patelnia zapewnia wyjątkową wydajność dzięki pełnemu dnu indukcyjnemu. Patelnia 24 cm zapewnia pierwszorzędną powłokę zapobiegającą przywieraniu. Idealny do wszechstronnej wydajności kuchni! Wysokiej jakości powłoka zapobiegająca przywieraniu: zdrowa i wolna od pfOA, PFOS, niklu, kadmu i ołowiu.
MarkaZWIEGER haus & küche #ad
ProducentZWIEGER #ad
Wysokość2.36
Długość1.18
Waga2.29
Szerokość9.45
ModelBLACK STONE

2. Hoffmann

#ad

Hoffmann Patelnia z odlewu aluminiowego 28 cm indukcyjna z pokrywką

#ad
Hoffmann #ad - Dzięki wysokości wewnętrznej 4, 5 cm ta patelnia z odlewu aluminiowego idealnie nadaje się do codziennego użytku. Na tej patelni można łatwo smażyć, dusić i zapiekać. Podczas stosowania na kuchence, trzonek nie nagrzewa się, nie ma ryzyka poparzenia. Najlepsze rezultaty smażenia można osiągnąć dzięki doskonałemu rozprowadzaniu ciepła aż do krawędzi.

Czyszczenie jest szybkie i łatwe, ponieważ potrawy nie przywierają. Zdejmowany trzonek tej patelni umożliwia wygodne przechowywanie i ułatwia użytkowanie w piekarniku do 250°C. Dane techniczne: płaska patelnia Ø 28 cm i wysokość wewnętrzna 4, 5 cm i dno termiczne o grubości 10 mm do wszystkich rodzajów kuchenek I do płyt grzewczych 20-24 cm I 1, 9 kg I 1, 4 litra I powłoka zapobiegająca przywieraniu I możliwość ponownego powlekania I aluminiowy odlew ręczny I odporny na działanie piekarnika do 250 °C I dno bez zniekształceń.

Atwe i beztłuszczowe gotowanie umożliwia pierwszorzędne właściwości nieprzywierające tej praktycznej patelni. Absolutnie zrównoważone dzięki serwisowi powlekania Hoffmann. Twoja patelnia na całe życie: wytrzymały odlew aluminiowy, 100% Made in Germany, do wszystkich rodzajów kuchenek i dno w 100% wolne od odkształceń – w przeciwnym razie zwrot pieniędzy. W zestawie pokrywka ze szkła bezpiecznego. Ta niezawodna patelnia optymalnie pomaga w łatwym przygotowywaniu ulubionych potraw.
MarkaHoffmann #ad
ProducentProfi Aluguß Alugusspfanne Gusspfanne Kochgeschirr Testsieger Aluguss-pfanne Testsieger #ad
Wysokość2.17
Długość11.02
Waga4.19
Szerokość11.02
Numer częściAluguss Bratpfannen
Model7947

3. RÖSLE

#ad

Rösle patelnie do smażenia

#ad
RÖSLE #ad - Wysoka krawędź patelni zapewnia wystarczająco dużo miejsca i zmniejsza rozpryski tłuszczu na kuchence – ergonomicznie ukształtowany uchwyt ze stali nierdzewnej 18/10 zapewnia łatwą obsługę podczas smażenia lub kołysania.

Powłoka nieprzywierająca proplex doskonale dba o smażone potrawy, czy filet rybny, niezależnie od tego, drób czy potrawy z mąki – smażenie bez przypalania. Odporność na temperaturę do 260 °c – nie zawiera pfoa – część funkcyjna średnica 24 cm – rozmiar 44 x 26 x 6 cm – powłoka zapobiegająca przywieraniu ProPlex czarna, stal szlachetna 18/10 o wysokim połysku. RÖsle elegancka patelnia: wysokiej jakości uniwersalna patelnia z wytrzymałą powłoką zapobiegającą przywieraniu ProPlex – uniwersalna do codziennego użytku.

Z obudowanym dnem z rdzeniem aluminiowym – dzięki temu zapewnione jest równomierne przewodzenie i magazynowanie ciepła – nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek: ceramicznych, gazowych, elektrycznych, indukcyjnych i piekarników.
MarkaRÖSLE #ad
ProducentRösle #ad
Wysokość2.36
Długość17.32
Waga2.09
Szerokość10.24
Numer części13211
Model13211

4. Hoffmann

#ad

Patelnia indukcyjna, 28 cm, do kuchenek indukcyjnych, wysoka krawędź, zdejmowany uchwyt, Hoffmann Patelnia z odlewu aluminiowego 28 cm, patelnia z wysokim brzegiem, wysokość wewnętrzna 7 cm, do duszenia

#ad
Hoffmann #ad - Absolutnie zrównoważony dzięki serwisowi powłok Hoffmann. Mieszanie i obracanie jest wyjątkowo łatwe na głębokiej patelni, wzmocniona krawędź ułatwia przelewanie i porcjowanie. W zestawie pokrywka ze szkła bezpiecznego do łatwego duszenia. Podczas stosowania na kuchence, trzonek nie nagrzewa się wraz z nim, nie ma ryzyka poparzenia.

Proste i beztłuszczowe gotowanie umożliwia pierwszorzędne właściwości nieprzywierające tej praktycznej patelni. Dane techniczne: patelnia z wysokim brzegiem Ø 28 cm i wysokość wewnętrzna 6, 2 kg i 2, 5 cm i dno termiczne o grubości 10 mm do wszystkich rodzajów kuchenek I do płyty grzewczej 20-24 cm I 2, 6 l I powłoka zapobiegająca przywieraniu I możliwość ponownego powlekania I odlew aluminiowy I nadaje się do piekarnika do 250 °C I dno bez zniekształceń. Najlepsze rezultaty smażenia można osiągnąć dzięki doskonałemu rozprowadzaniu ciepła aż do wysokiej krawędzi 7, w 100% Made in Germany, 5 cm.

Zdejmowany trzonek tej patelni umożliwia oszczędność miejsca i ułatwia użytkowanie w piekarniku do 250°C. Twoja patelnia na całe życie: wytrzymały odlew ręczny, do wszystkich rodzajów kuchenek i 100% wolne od zniekształceń dno – w przeciwnym razie zwrot pieniędzy. Energooszczędne przygotowanie jest zapewnione dzięki długiemu magazynowaniu ciepła. Czyszczenie przebiega szybko i łatwo, ponieważ potrawy już się nie przywierają.
MarkaHoffmann #ad
ProducentProfi Aluguß Alugussbräter Kochgeschirr Testsieger Alugußbräter antihaft beschichtet Gussbräter #ad
Wysokość2.76
Długość11.02
Waga4.59
Szerokość11.02
Numer części1
ModelF141

5. TRAUMLEBEN

#ad

TRAUMLEBEN® Patelnia 28 cm z pokrywką, zdejmowane uchwyty i wskaźniki temperatury | nie zawiera PFOA i nadaje się do płyt indukcyjnych | patelnia powlekana

#ad
TRAUMLEBEN #ad - Dzięki temu, że patelnia jest gorąca. Nowa patelnia została zaprojektowana z myślą o prostej i wysokiej jakości. Patelnia marki träumleben umożliwia przygotowanie najpyszniejszych potraw i zaprezentowanie ich na stylowej i wysokiej jakości patelni.

Każdego dnia gotuj świeże i zdrowe i bezpieczne dla ciebie - od teraz nie musi to być już marzenie! Zdrowe potrawy i dawać się codziennie inspirować nowymi, zdrowymi potrawami? Dzięki swojej nowej patelni możesz gotować bez tłuszczu bez przywierania potraw. Atwe dla twoich gości! od teraz przyjaciele i rodzina będą zazdrościć nie tylko Twojej sztuki kucharskiej. Dzięki temu uchwyty można w mgnieniu oka zdemontować, a patelnia może zniknąć w zmywarce, szafce lub umywalce – bez żadnych problemów.

Zaprojektowany i przyjazny dla środowiska – to nasze motto i właśnie z tego powodu stworzyliśmy dla Ciebie patelnię, która pozwala Ci dokładnie to możliwe. Atwe w użyciu:. Dzięki temu możesz umieścić składniki w patelni dokładnie we właściwym momencie i usmażyć je dokładnie do punktu. Zapewni to wysokiej jakości ochrona nowej generacji, która została opracowana zgodnie z przepisami UE w Niemczech.
MarkaTRAUMLEBEN #ad
ProducentAnastasia Weichelt Group #ad
Wysokość3.15
Długość11.02
Waga5.69
Szerokość22.05

6. Tefal

#ad

Nadaje się do płyt indukcyjnych, odporna na piekarnik, uchwyt nitowany, stal nierdzewna, powłoka nieprzywierająca, E3060635, Jamie Oliver by Tefal Cook's Classics patelnia 28 cm

#ad
Tefal #ad - Kształt: głębszy kształt zapewnia jeszcze większą wszechstronność; uchwyt: nitowana rękojeść ze stali nierdzewnej o profesjonalnej jakości z silikonową wkładką zapewniającą bezpieczne trzymanie; nadaje się do użycia w piekarniku do 210 stopni C.

Stal nierdzewna: stylowa patelnia ze stali nierdzewnej, ceramicznych, elektrycznych, jak wygląda, która gotuje się tak dobrze, idealnie nadaje się do serwowania bezpośrednio z kuchenki na stół; kompatybilność z kuchenkami: nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek gazowych, indukcyjnych. Wskaźnik temperatury: sygnał termiczny zmienia kolor na ciemnoczerwony, gdy tylko patelnia jest optymalnie podgrzana i gotowa do smażenia.

Powłoka nieprzywierająca: wyjątkowo wytrzymała powłoka nieprzywierająca ze wzmocnieniem tytanowym, która jest trwała i można ją łatwo czyścić bez PFOA, ołowiu i kadmu. Zakres dostawy: tefal e30606 Jamie Oliver Cook's Classic patelnia 28 cm.
MarkaTefal #ad
ProducentTefal #ad
Wysokość2.57
Długość19.69
Waga3.09
Szerokość11.65
Numer częściE30606
ModelE3060634
Gwarancja24 Miesięcy

7. Hoffmann

#ad

Patelnia z 2 uchwytami, Made in Germany, do kuchenek indukcyjnych, patelnia do serwowania z pokrywką, Hoffmann Patelnia do duszenia o wysokości 28 cm, patelnia z odlewu aluminiowego

#ad
Hoffmann #ad - Garnek do duszenia nagrzewa się błyskawicznie aż do skrajnych krawędzi, absolutnie płaskie dno termiczne 10 mm gwarantuje doskonały efekt smażenia. Można używać w piekarniku do 240 stopni. Uprość swoje życie w kuchni: dzięki bardzo dużej i wysokiej patelni o wysokości wewnętrznej 6, 5 cm mieszanie stanie się dziecinnie proste.

Możesz nawet smażyć całkowicie bez tłuszczu i tym samym zaoszczędzić cenne kalorie. Do aromatycznych warzyw w piekarniku i chrupiących zapiekanek: można używać w piekarniku do 240°C. Ergonomiczne uchwyty ułatwiające obsługę: 2, wysokość wewnętrzna 6, 5 cm zapewnia dużą objętość: 2, 14 kg. Twoja patelnia z wysoką krawędzią na całe życie, możliwość ponownego powlekania ekskluzywny serwis, obiecujemy: wytrzymały aluminiowy odlew ręczny, 100% Made in Germany, do wszystkich rodzajów kuchenek i przez całe życie dno w 100% wolne od zniekształceń – w przeciwnym razie zwrot pieniędzy.

Zapewnij sobie teraz swoją nową patelnię do serwowania. Nigdy więcej pieczonych potraw i błyskawiczne czyszczenie dzięki tej powłoce zapobiegającej przywieraniu 4 warstwy stanie się dla Ciebie codziennym życiem. Wspólnie tworzy fantastyczne doznania smakowe: ręcznie odlewany garnek do duszenia Ø 28 cm bez szklanej pokrywki, 55 l.
MarkaHoffmann #ad
ProducentHoffmann #ad
Wysokość3.54
Długość11.02
Waga5.07
Szerokość11.02
Numer częściAluguss Schmorpfanne beschichtet
ModelSchmorpfanne hoher Rand

8. Hoffmann

#ad

Wysokość wewnętrzna 7 cm, do kuchenek indukcyjnych, Hoffmann Patelnia z odlewu aluminiowego 28 cm, patelnia indukcyjna, wysoka krawędź, patelnia z wysokim brzegiem, do duszenia, bez szklanej pokrywy, 28 cm, zdejmowany uchwyt

#ad
Hoffmann #ad - Energooszczędne przygotowanie jest zapewnione dzięki długiemu magazynowaniu ciepła. Podczas stosowania na kuchence trzonek nie nagrzewa się razem z nim, nie ma ryzyka poparzenia. Proste i beztłuszczowe gotowanie umożliwia pierwszorzędne właściwości nieprzywierające tej praktycznej patelni.

Mieszanie i obracanie jest wyjątkowo łatwe na głębokiej patelni, wzmocniona krawędź ułatwia przelewanie i porcjowanie. Dane techniczne: patelnia z wysokim brzegiem Ø 28 cm i wysokość wewnętrzna 6, 5 cm i dno termiczne o grubości 10 mm do wszystkich rodzajów kuchenek I do płyty grzewczej 20-24 cm I 2, 2 kg I 2, 6 l I powłoka zapobiegająca przywieraniu I możliwość ponownego powlekania I odlew aluminiowy I nadaje się do piekarnika do 250 °C I dno bez zniekształceń. Najlepsze rezultaty smażenia można osiągnąć dzięki doskonałemu rozprowadzaniu ciepła aż do wysokiej krawędzi 7, w 100% Made in Germany, 5 cm.

Zdejmowany trzonek tej patelni umożliwia oszczędność miejsca i ułatwia użytkowanie w piekarniku do 250°C. Absolutnie zrównoważony dzięki serwisowi powłok Hoffmann. Czyszczenie przebiega szybko i łatwo, ponieważ potrawy już się nie przywierają. Twoja patelnia na całe życie: wytrzymały odlew ręczny, do wszystkich rodzajów kuchenek i 100% wolne od zniekształceń dno – w przeciwnym razie zwrot pieniędzy.
MarkaHoffmann #ad
ProducentProfi Aluguß Alugussbräter Kochgeschirr Testsieger Alugußbräter antihaft beschichtet Gussbräter #ad
Wysokość2.76
Długość11.02
Waga4.41
Szerokość11.02
ModelGusspfannen Made in Germany

9. STONELINE

#ad

Ze zdejmowanym uchwytem, Stoneline Imagination PLUS Patelnia o średnicy 20 cm, patelnia 20, do kuchenek indukcyjnych, odporna na działanie piekarnika patelnia powlekana prawdziwymi cząstkami kamienia

#ad
STONELINE #ad - Gotowanie i smażenie bez tłuszczu i oleju: naczynia stoneline umożliwiają smażenie mięsa i ryb bez tłuszczu i oleju, ale mogą być również używane do smażenia na tłuszczu lub oleju. Odporna na zarysowania powłoka nieprzywierająca stoneline: patelnia z jedyną w swoim rodzaju na świecie powłoką nieprzywierającą Stoneline.

Prawdziwe cząstki kamienia zapewniają optymalne właściwości nieprzywierające przy maksymalnej odporności na zarysowania. 20 cm, wysokość: ok. 1, 2 l, materiał: aluminium. 14 cm, Ø ok. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek: do kuchenek gazowych, indukcyjnych i elektrycznych, bardzo mocne, odporne na odkształcenia dno, ceramicznych, nadaje się do piekarników do 180°C z uchwytami/ do 240°C bez uchwytów, nadaje się do płyt indukcyjnych.5

5 cm, ok. Zakres dostawy: 1 x patelnia stoneline, 1 x dłuższa; zdejmowany uchwyt, dno indukcyjne: Ø ok. Efekt easy-clean umożliwia łatwe czyszczenie powlekanej patelni poprzez proste przetarcie mokrą ką, oczywiście naczynia nadają się również do mycia w zmywarce.
MarkaSTONELINE #ad
ProducentSTONELINE #ad
Wysokość1.97
Długość7.87
Waga2.45
Szerokość7.87
Numer części19940
Model19940

10. Hoffmann

#ad

Prostokątna patelnia ze szklaną pokrywką, czworokątna, wysokość wewnętrzna 6 cm, 26 x 26 cm, nieprzywierająca, do kuchenek indukcyjnych, wysoka krawędź, kwadratowa powłoka, Hoffmann Patelnia z odlewu aluminiowego

#ad
Hoffmann #ad - Czyszczenie przebiega szybko i łatwo, ponieważ potrawy już się nie przywierają. Najlepsze rezultaty smażenia można osiągnąć dzięki doskonałemu rozprowadzaniu ciepła aż do krawędzi. 30% większa pojemność niż porównywalne okrągłe patelnie. Twoja patelnia na całe życie: wytrzymały odlew ręczny, w 100% Made in Germany, do wszystkich rodzajów kuchenek i 100% wolne od zniekształceń dno – w przeciwnym razie zwrot pieniędzy.

Zoptymalizowana powierzchnia do smażenia zapewnia wystarczająco dużo miejsca do jednoczesnego przygotowania większych ilości steków, rolad lub warzyw. Absolutnie zrównoważony dzięki serwisowi powłok Hoffmann. Podczas stosowania na kuchence trzonek nie nagrzewa się razem z nim, nie ma ryzyka poparzenia. Dzięki swojej konstrukcji czworokątne patelnie zapewniają ok. Dane techniczne: kwadratowa patelnia 26 x 26 cm i wysokość wewnętrzna 6 cm i dno termiczne o grubości 10 mm do wszystkich rodzajów kuchenek I do płyt grzewczych 17 – 21 cm I 1, 9 kg I 2, 2 l I powłoka zapobiegająca przywieraniu I możliwość ponownego powlekania I aluminiowy odlew ręczny I nadaje się do piekarnika do 250 °C I dno bez zniekształceń.

Zdejmowany trzonek tej patelni umożliwia oszczędność miejsca i ułatwia użytkowanie w piekarniku do 250°C. Proste i beztłuszczowe gotowanie umożliwia pierwszorzędne właściwości nieprzywierające tej praktycznej patelni.
MarkaHoffmann #ad
ProducentProfi Aluguß Alugussbräter Kochgeschirr Testsieger Alugußbräter antihaft beschichtet Gussbräter #ad
Wysokość2.36
Długość10.24
Waga4.08
Szerokość10.24
ModelGusspfannen Made in Germany