Top 10 Gravel Bike Zubehör – Dzwonki rowerowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Arkim

#ad

Miedziany dzwonek rowerowy do MTB, rowerów wyścigowych, Arkim Dzwonek rowerowy dla osób lewo- i praworęcznych, mini dzwonek rowerowy, 22,2 mm, rowerów dziecięcych, głośny dzwonek rowerowy, retro

#ad
Arkim #ad - Pasuje do każdej kierownicy o średnicy 21-22, e-rower, rower wyścigowy, czy jest to rower górski, miejski, 2 mm - niezależnie od tego, skuter czy skuter – nasz dzwonek rowerowy dla dzieci i dorosłych pasuje uniwersalnie do wszystkich kierownic rowerowych. Odporna na korozję obudowa ze stopu miedziwykonana z wytrzymałego stopu miedzi i ABS, trwała i mocna.

Przycisk dzwonka rowerowego został odpowiednio wydłużony, a dzwonek można bez problemu odnaleźć i szybko zadzwonić, dzięki czemu przycisk znajduje się bliżej kciuka użytkownika, aby w sytuacji awaryjnej zaalarmować przechodniów. Opatentowane wzornictwo, że osłona dzwonka nie zabrzmi w wyniku kontaktu z innymi przedmiotami, która oszczędza miejsce na kierownicy podczas instalacji innych akcesoriów rowerowych. Dźwięk do 120 dbosłona dzwonka jest wykonana z jednego kawałka, dzięki czemu dzwonek jest głośniejszy i głośniejszy – do 120 dB! Ustawiliśmy również siłę potrzebną do dociśnięcia sprężyny do najwygodniejszego obszaru, dzięki czemu zarówno dorośli, jak i dzieci mogą bez problemu naciskać przycisk.

Zapobiegaj rdzewieniu i korozji przetrwa każdą pogodę – niezależnie od tego, czy jesteś w terenie z MTB czy codziennie jeździsz rowerem miejskim do pracy. Oddzielna przestrzeń zapobiega również temu, oszczędność miejscaDzwonek rowerowy Arkim ma oryginalną konstrukcję poziomą, co skutecznie zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze. Bliżej dłoni dla szybszej reakcjidzwonek rowerowy arkim różni się od tradycyjnych dzwonków dzięki konstrukcji jednoręcznej.
MarkaArkim #ad
ProducentArkim #ad
Wysokość2.36
Długość2.68
Waga42.5
Szerokość2.28
Gwarancja24 Miesięcy

2. ROCKBROS

#ad

Mini dzwonek rowerowy, 100 dB, ROCKBROS Dzwonek rowerowy, stop miedzi, z kierownicą 22,2 mm, dzwonek na kierownicę do roweru górskiego, roweru górskiego, lewy/prawy, głośny i ukryty

#ad
ROCKBROS #ad - Usługijeśli produkt ma problemy z jakością, oferujemy bezpłatny zwrot lub wymianę. Nylonowa podstawa jest trwała i pomaga przymocować dzwonek do kierownicy. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Nawet na głośnych ulicach przechodnie mogą usłyszeć przyjemny dźwięk Twojego dzwonka, dzięki czemu jesteś bezpieczny w podróży.

Dzwonek na kierownicę z prawej i lewej strony umożliwia różne nawyki użytkowania. Ergonomiczny i ukryty - mały, lekki dzwonek jest innowacyjny i ergonomiczny. Uproszczony kształt pasuje również do rowerów górskich, wyścigowych i miejskich z kierownicą 22, 2 mm. Opakowanie zawiera dzwonek rowerowy i klucz imbusowy. Nylonowe wiosło sprawia, że dzwonienie jest łatwiejsze i wygodniejsze. Głośny i czysty - nasz dzwonek rowerowy ze stopu miedzi może brzmieć jasno i głośno.

Atwy montażnasz dzwonek rowerowy jest bardzo łatwy w instalacji. Mały dzwonek nie zajmuje dużo miejsca i można go schować na kierownicy. Za pomocą młotka mosiężnego dzwonek zapewnia stabilny i długotrwały dźwięk 100 dB. Na koniec użyj klucza imbusowego, aby dokręcić śrubę. Należy wykręcić śrubę kluczem imbusowym, umieścić dzwonek w odpowiednim miejscu na kierownicy i ustawić go pod odpowiednim kątem.
MarkaROCKBROS #ad
ProducentROCKBROS #ad
Numer części34210007001/RBS
Model34210007001/RBS
GwarancjaBezpłatny zwrot i wymiana

3. Greallthy

#ad

Głośny dzwonek rowerowy, rower wyścigowy ze stopu aluminium i mosiądzu., retro, Greallthy Dzwonek rowerowy do roweru górskiego

#ad
Greallthy #ad - 60 g. Mały rozmiar pasuje do kierownicy o średnicy 22, 4 mm, 2 – 25, podczas gdy duży rozmiar pasuje na kierownicę o średnicy 28, 6 – 31, 8 mm.

Gwarancja: dożywotnia gwarancja, 100% wymiana lub zwrot pieniędzy w przypadku problemów z jakością. Głośny dzwonek rowerowy: głośność: >80 db, dźwięk dzwonka jest wyraźnie słyszalny również w głośnym ruchu drogowym. Mały i lekki dzwonek rowerowy: tylko ok. Dzwonek rowerowy wykonany w całości z metalu: cały dzwonek jest wykonany z mosiądzu, stopu aluminium i stali nierdzewnej. Siedem kolorów do wyboru: każdy kolor jest dostępny w małych i dużych rozmiarach. Rednica dzwonka wynosi zaledwie 1, 35 cala, co pozwala zaoszczędzić więcej miejsca na kierownicę roweru.
MarkaGreallthy #ad
ProducentGreallthy #ad
Wysokość0.86
Długość1.37
Szerokość1.37
Numer częściBELL
ModelD011
Gwarancja1

4. ROCKBROS

#ad

Czarny, RockBros klasyczny dzwonek rowerowy w stylu retro, na kierownicę

#ad
ROCKBROS #ad - Materiał: stal nierdzewna, mosiądz. Wyraźny i głośny: wolumen > 75 dB międzynarodowy standard. Bardzo lekki: 45 g. Nadaje się do: wszystkich rowerów. Montaż: mocowanie na kierownicy za pomocą 2 pasków o różnej długości.
MarkaROCKBROS #ad
ProducentROCKBROS #ad
Wysokość0.71
Długość5.91
Waga0.1
Szerokość5.91
Numer części15-1BBK
Model15-1BBK

5. Greallthy

#ad

6 klasycznych, dzwonek rowerowy., rower wyścigowy, głośny dzwonek rowerowy dla dzieci, MTB, metalicznych kolorów, rower górski, Greallthy Dzwonek rowerowy retro

#ad
Greallthy #ad - Dzwonek rowerowy z ostrym głośnym dźwiękiem: tradycyjny i zabawny dźwięk "pierścienia", dźwięk przez długi czas, piesi zauważają zbliżanie się roweru.

Gwarancja: dożywotnia gwarancja, 100% wymiana lub zwrot pieniędzy w przypadku problemów z jakością. Nadaje się do rowerów męskich, damskich, 4 – 28, chłopców i dziewcząt. Klasyczny kształt dzwonka w stylu retro: atrakcyjna kopuła 2, z rowerem, 15 cala, aby podkreślić dostojność i elegancję. Dzwonek rowerowy w 6 atrakcyjnych metalicznych kolorach: czarny, zielony, różowy, czerwony, biały, niebieski, dzięki czemu Twój rower wygląda bardziej dynamicznie. Odpowiedni rozmiar: nadaje się do montażu na kierownicach rowerowych o średnicy 22, 2 – 25, 6 mm.
MarkaGreallthy #ad
ProducentGreallthy #ad
Wysokość2.56
Długość2.95
Waga0.2
Szerokość2.17
Numer częściCA-D012-BIKE-BELL
ModelCA-D012-BIKE-BELL

6. Fritz Cox

#ad

Kobiet i mężczyzn, Fritz Cox "Mein Fahrradengel" nadaje się do każdego roweru; w opakowaniu prezentowym; nadaje się dla dzieci

#ad
Fritz Cox #ad - Idealny anioł ochronny dla Twojego roweru bezpośrednio od producenta. Idealny prezent dla dziecka, partnera lub ukochanej osoby. Prosty i wyglĄdny: wzornictwo jest proste, piękne i idealne na każdy rower, w każdym wieku i zawsze jest pięknym pomysłem na prezent.

Fritz Cox. Zapakowane w wysokiej jakości, czarne opakowanie prezentowe z okienkiem – przyjaciel dla początkujących i doświadczonych kierowców. Niezależnie od tego, córka, czy jest to syn, dziewczyna, żona, chłopak czy mężczyzna. Prosty i praktyczny: anioł stróż to nie tylko mały anioł stróż rowerzysty i piękne wspomnienie ukochanej osoby, która podarowała ten prezent, ale również pasuje do każdej kierownicy rowerowej.
MarkaFritz Cox #ad
ProducentFritz Cox #ad
Wysokość1.18
Długość2.76
Szerokość2.76
Numer części470092

7. ROCKBROS

#ad

Do rowerów górskich, głośny, innowacyjny dzwonek ze stopu aluminium, 100 dB, mini dzwonek na kierownicę, ROCKBROS Dzwonek rowerowy, wyścigowych z kierownicą 22,2 mm

#ad
ROCKBROS #ad - Mały dzwonek nie zajmuje dużo miejsca i można go schować na kierownicy. Nawet na głośnych ulicach przechodnie mogą usłyszeć przyjemny dźwięk Twojego dzwonka, dzięki czemu jesteś bezpieczny w podróży. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Uproszczony kształt pasuje również do rowerów górskich i wyścigowych.

Zestaw zawiera dzwonek rowerowy i klucz imbusowy. Wysokiej jakości materiałdzwonek jest wykonany ze stopu aluminium i stali nierdzewnej, które są odporne na korozję i umożliwiają jazdę w deszczu. Innowacyjny i ukryty - mały, lekki dzwonek ma innowacyjne wzornictwo. Wysoce elastyczna sprężyna wewnątrz dzwonka zapewnia stabilny i długotrwały dźwięk 90-100 dB, a sprężyste wiosło w kształcie kuli zapewnia komfort w dłoni podczas użytkowania i ma dobre wyczucie uderzenia.

Najpierw należy wykręcić śrubę kluczem imbusowym, umieścić dzwonek w odpowiednim miejscu na kierownicy i ustawić go pod odpowiednim kątem. Usługijeśli produkt ma problemy z jakością, oferujemy bezpłatny zwrot lub wymianę. Głośny i czysty - nasz nowy dzwonek rowerowy ze stopu aluminium może brzmieć jasno i głośno. Atwy montażnasz dzwonek rowerowy jest bardzo łatwy w instalacji. Podstawa pa i podkładki antypoślizgowe są trwałe, co pomaga w trzymaniu dzwonka bezpiecznie na kierownicy.
MarkaROCKBROS #ad
ProducentROCKBROS #ad
Wysokość1.77
Długość1.38
Szerokość0.59
Numer części34210006001/RBS
Model34210006001/RBS
GwarancjaBezpłatny zwrot i wymiana

8. ROCKBROS

#ad

Dziecięcych, wyścigowych, do rowerów górskich, ROCKBROS Dzwonek rowerowy w stylu retro

#ad
ROCKBROS #ad - Zaproponujemy najlepsze możliwe rozwiązanie. Wystarczy tylko lekko nacisnąć antypoślizgowy kostka dzwonka. W razie problemów lub masz do nas pytania, nie wahaj się i napisz do nas przez Amazon.

Pasuje do kierownic od 22 mm do 31, wyścigowych, 8 mm. Wzornictwo retrowygląd dzwonka w stylu retro, który jest mały i nie zajmuje miejsca na kierownicy roweru. Atwy w użyciudzwonek rowerowy przyjmuje metodę naciskania, co przekłada się na oszczędność pracy. Głośny i wyraźny - dzwonek rowerowy rockBROS ma wysoki poziom decybeli, który skutecznie przypomina pieszym i przejeżdżającym pojazdom. Dzwonek mtb wykorzystuje wysokiej jakości stop miedzi, a dźwięk jest wyraźniejszy. Uniwersalny - dzwonek rowerowy zawiera dwa rodzaje uchwytów dystansowych do różnych typów kierownicy. Nadaje się do rowerów górskich, miejskich, dziecięcych itd.
MarkaROCKBROS #ad
ProducentROCKBROS #ad
Numer części34210005001/RBB
Model2022-1B
Gwarancja24 Miesięcy

9. BLOGA

#ad

Mini dzwonek rowerowy | dzwonek, BLOGA Dzwonek rowerowy – ze stali nierdzewnej i mosiądzu klasy premium, wszystkie rowery, mały, górski MTB | głośny, kierownica 22-32 mm, w tym rower wyścigowy

#ad
BLOGA #ad - Skupiamy się na zadowoleniu klienta: jakość i funkcjonalność stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki temu będziesz głośny i dobrze słyszalny również w ruchliwych miejscach. Idealny do rowerów miejskich, górskich, towarowych i wielu innych. Głośny, 3 x dłuższy dźwięk: dzwonek rowerowy jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i mosiądzu klasy premium i wytwarza czysty i długotrwały dźwięk.

Dodaj do koszyka już teraz! Wielofunkcyjne i wszechstronne zastosowanie: pasuje do wszystkich typów rowerów i kierownic o średnicy 22 – 32 mm. Zapewniamy bezpieczeństwo i radość z jazdy na rowerze. Kompatybilny zarówno z kierownicą karbonową, jak i aluminiową. Elastyczne ustawienie wokół kierownicy – umożliwia idealne dopasowanie do każdego rozmiaru roweru i każdego stylu jazdy. Bez problemów, w lesie lub bardzo wygodny w codziennym życiu.

Dzwonek rowerowy, rowerów składanych, rowerów turystycznych, do każdego zastosowania: Twój idealny towarzysz w mieście, rowerów elektrycznych, rowerów holenderskich, wyścigowych, rowerów górskich, klasyczny: dzięki naszemu dzwonkowi rowerowemu zawsze podejmiesz właściwą decyzję. Stylowe wzornictwo retro, nierdzewny: ponadczasowy mini dzwonek rowerowy, mały i lekki, nadaje rowerowi indywidualny wygląd. Dlatego zawsze było dla nas jasne, że chcemy sprzedawać wyłącznie wysokiej jakości i funkcjonalne akcesoria.
MarkaBLOGA #ad
ProducentE & M Trading GmbH & Co. KG #ad
Waga0.1
GwarancjaGwarancja zadowolenia

10. CYCLESPEED

#ad

Głośny dzwonek rowerowy 100 dB, stop aluminium, 22,2 mm, dzwonek rowerowy do roweru górskiego, CYCLESPEED Dzwonek rowerowy do roweru górskiego

#ad
CYCLESPEED #ad - Nasz nowy błyszczący dzwonek rowerowy 2023 osiąga do 100 dB i zapewnia doskonałą wysokość, aby bez problemu tłumić hałas drogowy. Niezależnie od otoczenia, podtrzymanie i głośność, dzwonek rowerowy sprawia, że jesteś słyszalny i zwiększa bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Wybierz dzwonek rowerowy jako bezpieczny i piękny prezent dla dzieci lub przyjaciół. Można ją zainstalować w ciągu 2 minut i jest bardzo stabilny, nawet na wyboistych drogach nie chwieje się i pozostaje stabilny. Zestaw zawiera dzwonek rowerowy dla dorosłych i klucz imbusowy. Uchwyt ze stopu aluminium sprawia, że dzwonek rowerowy retro jest bardziej trwały, który zapewnia niezawodną wydajność. Dzwonek rowerowy to idealny sposób na przypomnienie innym o twojej obecności.

Cisła kontrola materiału sprawia, że dzwonek rowerowy jest mocniejszy. Przykręć dzwonek rowerowy dla dzieci do drążka rowerowego. Obsługa klienta - nasz elektroniczny dzwonek rowerowy objęty jest gwarancją jakości 1oo%. Jeśli masz pytania lub sugestie dotyczące klaksonu rowerowego, skontaktuj się z nami. Dzwonek rowerowy do roweru górskiego zajmuje niewiele miejsca na kierownicy i idealnie wpasowuje się w ogólny wygląd roweru, nie wpływając na kontrolę lub estetykę designu.
MarkaCYCLESPEED #ad
ProducentCYCLESPEED #ad
Gwarancja90 dni