Top 10 Biomüll Behälter – Kompostowniki domowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. OXO

#ad

1.75 GAL/6,62 L, OXO GG EASY-CLEAN COMPOST BIN, CHARCOAL

#ad
OXO #ad - Wydajność: podczas przetwarzania żywności można zamocować pokrywę w pozycji otwartej, aby natychmiast wygodnie wrzucić powstałe odpady do wiadra. Oxo gwarancja: w przypadku problemów z produktem OXO naprawimy go lub wymienimy.

Atwe w pielĘgnacji: gładkie ściany wewnętrzne ułatwiają czyszczenie kompostownika. Jesteśmy wdzięczni za możliwość uczenia się na podstawie doświadczenia i uczynienia go lepszym. Praktyczny: dzięki pojemności 6, 6 l kosz na śmieci OXO Good Grips idealnie nadaje się do zbierania bioodpadów w większych kuchniach. Przemyślane wzornictwo: dzięki unikalnej konstrukcji krawędź worka na śmieci jest niewidoczna z zewnątrz. Higieniczny: specjalna konstrukcja zapobiegająca powstawaniu nieprzyjemnych zapachów utrzymuje owady z dala od zawartości wiadra i zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów.
MarkaOXO #ad
ProducentOXO #ad
Wysokość7.6
Długość7.75
Waga1.63
Szerokość7.3
Numer części13294600UK
Model13294600

2. RED FACTOR

#ad

RED FACTOR Wysokiej jakości pojemnik na kompostowanie ze stali nierdzewnej, bezzapachowy, ekologiczny, w zestawie z bezpłatnymi filtrami z węglem aktywnym matowa miedź, 5 litrów

#ad
RED FACTOR #ad - W przeciwieństwie do innych pojemników, fusy z kawy, skorupki jajka itd. Do kosza na śmieci bez obaw o nieprzyjemne zapachy, która neutralizuje nieprzyjemne zapachy, aby zapobiec przyciąganiu much i innych szkodników. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, a my wyślemy Ci zwrot pieniędzy lub wymienimy pojemnik na odpady organiczne. Można go łatwo czyścić wodą z mydłem.

Wystarczy przez cały tydzień przechylić resztki żywności do pojemnika z pokrywką, zapewnia wystarczająco dużo miejsca na odpady organiczne przez kilka dni, szkodniki lub muchy. Wyposażony w miękki uchwyt dla łatwej obsługi. Bezzapachowy – można przechylać resztki żywności takie jak owoce, warzywa, ten pojemnik na kompost red factor jest wyposażony w dwuwarstwowy filtr z węglem aktywnym i pokrywę z otworami zapewniającymi dobrą wentylację, szkodniki lub muchy. W red factor wierzymy w tworzenie wysokiej jakości, po prostu skontaktuj się z nami, które poprawią Twoje życie. Technologia formowania jednowarstwowego gwarantuje, że nie wykonuje się prac spawalniczych, jest wykonany z trwałej stali nierdzewnej, dzięki czemu jest całkowicie nierdzewna i nie emituje toksyn do kompostu.

Wysokiej jakości konstrukcja – ten kosz na śmieci red factor został zaprojektowany w celu zapewnienia długotrwałej stabilności i trwałości, która jest odporna na rdzę, pęknięcia i odpryski. Atrakcyjne wzornictwo – atrakcyjne wykończenie z pokrywą w kształcie kopuły, ten stylowy kompostownik z metalu można umieścić bezpośrednio na blacie kuchennym, aby w każdej chwili umożliwić łatwy dostęp i nadać Twojemu wyposażeniu kuchennemu elegancki wygląd. Atwe w użyciu – mieści 5 litrów resztek żywności, bez obaw o nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu nie musisz codziennie chodzić na kompost na świeżym powietrzu.
MarkaRED FACTOR #ad
ProducentRED FACTOR #ad
Wysokość10.83
Długość8.66
Waga2.2
Szerokość7.28
Numer częściKCB-SSE-CM-5L
ModelKCB-SSE-CM-5L

3. Brabantia

#ad

Kolor miętowy, tworzywo sztuczne, 6 l, Brabantia 109645 Sort & Go kosz na śmieci, 58,4 x 28,5 x 42,4 cm

#ad
Brabantia #ad - 10 lat gwarancji. Idealnie nadaje się do usuwania odpadów kompostowalnych bezpośrednio z blatu roboczego. Kompaktowy i nie zajmuje dużo miejsca – idealny do segregacji śmieci w domu. Pasujące 100% kompostowalne worki na śmieci dostępne oddzielnie kod S – łatwe użytkowanie. Możliwość zamontowania na ścianie lub umieszczenia wolnostojącego – łącznie z uchwytem ściennym.
MarkaBrabantia #ad
ProducentBrabantia #ad
Wysokość2.81
Długość3.86
Szerokość3.1
Numer części109645
Model109645

4. MUGYPYR

#ad

5 l, pojemnik z pokrywką, niebieski, polipropylen, kosz na śmieci do blatu, kompostownik, Mały kosz na kompost do kuchni, do użytku w pomieszczeniach

#ad
MUGYPYR #ad - Grubość drzwi: 238, 8 cm, jeśli są używane nad hakiem na drzwi. Pojemnik na kompost doskonale współpracuje z torbami na zakupy wielokrotnego użytku, przyczepy kempingowej, nadaje się do kuchni, łazienki, pralni itp.

Do zawieszenia na drzwiach z hakiem nad drzwiami. Jest mały, drzwi spiżarni, gdy gotujesz, bardzo odpowiedni do większości drzwi szaf, szafek. Wymiary: 19 x 14, 5 x 24, pojemność: 5 l; kosz na śmieci jest łatwy w instalacji, akcesoria montażowe 1 hak, 5 cm, 1 haczyk samoprzylepny i 20 worków na śmieci wchodzą w zakres dostawy. Dwie metody montażu do zawieszenia na każdej ścianie za pomocą haczyków samoprzylepnych.

Bez nieprzyjemnego zapachu, dzięki czemu można nie tylko uszczelnić biodegradowalne odpady, bez pilników do owoców – gwarantowana jest tylko czysta kuchnia! Nasz kompostownik jest wyposażony w zamknięcie zapachowe, ale również niepożądane zapachy. Stwórz komfort: zawieś go na drzwiach szafy, kroisz i kroisz świeżą żywność, nie musisz się schylać, aby rzucać rzeczami.
MarkaMUGYPYR #ad
ProducentMUGYPYR #ad
Wysokość9.53
Długość7.09
Waga1.12
Szerokość5.71
Numer częściTR
ModelTR

5. TanteSoe

#ad

Tante SOE kosz na odpady organiczne do kuchni – 3 l kosz na kompost z pokrywką na odpady organiczne – w zestawie filtr z węglem aktywnym do neutralizacji zapachów i kosz wewnętrzny

#ad
TanteSoe #ad - Kompaktowy rozmiar – dzięki pojemności 3 litrów ten stylowy pojemnik na odpady organiczne zaprasza do użytku w kuchni w deszczu. Dzięki temu kosz na kompost tante soe zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bioodpady na kilka dni! jedyne w swoim rodzaju wzornictwo – ten ekologiczny kosz na śmieci naprawdę pasuje do każdej kuchni! Dzięki nowoczesnemu napisowi, a mimo to ponadczasowy! Wytrzymały i trwały – malowany proszkowo kosz zewnętrzny zdobi wytrzymały kosz wewnętrzny, toczonym drewnianym uchwytom i matowemu białemu koszowi zewnętrznemu ten ekologiczny kosz na śmieci jest stylowy, który można łatwo myć w zmywarce.

Praktyczny zestaw 4 w 1 – jednorazowy pojemnik na odpady organiczne do kuchni: w naszym zestawie All-in-One znajduje się stylowy kosz zewnętrzny, kosz wewnętrzny i pokrywa z wbudowanym i wymiennym filtrem z węglem aktywnym.

Regeneralizuje zapachy – wreszcie wolne od cuchnących odpadów organicznych: aby odpady kuchenne nie pozostawiały nieprzyjemnych zapachów w kuchni, pokrywka jest wyposażona w filtr z węglem aktywnym oraz silikonowy pierścień. Dzięki temu pojemnik zawsze pozostaje nierdzewny i zabezpieczony przed wyciekiem.
MarkaTanteSoe #ad
ProducentN&F Products #ad
Wysokość26
Waga1.85
Szerokość26

6. WENKO

#ad

Wymiary szer. x gł. x wys.: Ø 22,5 x 22,5 cm, z metalu, Pojemnik na kompost Nero 6 l, z 3 filtrami z węglem aktywnym do neutralizacji zapachów, pokrywka z pierścieniem silikonowym, czarny, tabliczka z opisem

#ad
WENKO #ad - Zakres dostawy: pojemnik na kompost nero 6 litrów firmy wenko w kolorze czarnym, wykonany z metalu malowanego proszkowo, pasuje do pojemników z serii Nero, szer. Do przenoszenia pojemnik jest dodatkowo wyposażony w stabilny metalowy uchwyt. Wysoka jakość: wytrzymałe wiadro na kompost jest wykonane z malowanego proszkowo metalu w kolorze matowej czerni.

Nowoczesna nostalgia: piękny pojemnik kompostowy z serii nero to idealny pomocnik kuchenny. Wymienny filtr z węglem aktywnym w pokrywie neutralizuje zapachy. Zawarte w zakresie dostawy filtry z węglem aktywnym neutralizują zapachy, zanim rozprzestrzenią się nieprzyjemnie. Praktyczne przechowywanie: dekoracyjne wiadro na kompost nero firmy WENKO w kolorze czarnym doskonale nadaje się do krótkotrwałego przechowywania kompostowalnych odpadów kuchennych i grillowych.

Higieniczny: otwory w pokrywie zapewniają efektywną wentylację zawartości wiadra i zapobiegają przedwczesnej fermentacji wewnątrz. X gł. X wys. 22, 5 x 22, 5 cm, pokrywka z metalowym uchwytem i otworami do cyrkulacji powietrza, z 3 filtrami z węglem aktywnym do neutralizacji zapachów, czarny. Czy w sobie nowoczesną funkcjonalność z nostalgicznym urokiem retro i przyciąga wzrok w każdej kuchni. Dodatkowo pokrywa jest uszczelniona silikonowym pierścieniem.
MarkaWENKO #ad
ProducentWENKO #ad
Wysokość8.66
Długość8.66
Waga1.32
Szerokość8.66
Numer części54045100
Model54045100

7. YourCasa

#ad

Nadaje się do mycia w zmywarce, YourCasa® Kosz na odpady organiczne do kuchni, wyjmowany wkład, mały akacja, kosz na kompost, drewno akacjowe i stal nierdzewna

#ad
YourCasa #ad - Wykonane z drewna akacjowego i wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu można zaoszczędzić sobie ręcznego czyszczenia wysuszonych odpadów organicznych. Atwe w użyciu: większość ekologicznych wiaderek nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Nasz stołowy kosz na śmieci z pokrywką jest wyposażony w wysokiej jakości wkładkę ze stali nierdzewnej oraz pokrywkę i można go łatwo myć w zmywarce. W otwartych miskach lub papierze. Muszą być potrzebne do tego celu - nasz pojemnik ma rozmiar ponad 4 l. Dzięki kuchennemu pojemnikowi na odpady organiczne YourCasa można szybko i łatwo oddzielić śmieci bez konieczności zabierania zbędnych dodatkowych dróg. Wyprodukowano w niemczech. Bez użycia plastiku! kosz na śmieci z pokrywką nadaje się do każdego blatu roboczego i sprawia, że jest to idealna dekoracja.

Dzięki temu kompostownik kuchenny z pokrywką zapewnia wystarczająco dużo miejsca na bioodpady, a mimo to jest wystarczająco mały, aby postawić go na blacie roboczym. Dzięki temu kompostownik na odpady organiczne pozostaje zawsze czysty i higieniczny. Pokrywa kosza na śmieci może blokować zapachy i jednocześnie zapewnić, że muchy, owady i inne szkodniki nie dostaną się do kompostowalnych odpadów.
MarkaYourCasa #ad
ProducentYourCasa #ad
Wysokość3.54
Długość12.99
Waga3.92
Szerokość7.28
Numer częściKompost43
Model4260746610376

8. Rotho

#ad

6 l 23,5 x 20,0 x 20,8 cm, tworzywo sztuczne PP, nie zawiera BPA, z pokrywką i uchwytem, Rotho Albula ekologiczny kosz na śmieci 6 l, niebieski/antracytowy, do kuchni

#ad
Rotho #ad - Zajmuje mało miejsca i praktyczna: pokrywę można całkowicie otworzyć i złożyć do tyłu – wygodna do noszenia dzięki paskom do noszenia – łatwa do czyszczenia. Zorientowany na design i trwałość: pojemnik na kompost z pokrywką i uchwytem – idealny do odpadów organicznych, jako kosz na śmieci stołowy, kapsułek z kawy, do przechowywania tabletek do mycia naczyń, wykonany z tworzywa sztucznego z recyklingu.

X wys. Uniwersalne i modułowe: można używać pojedynczo lub w zestawie – można bezpiecznie układać w stos również na wiaderkach Albula 25 l – piękne wzornictwo – idealny pomocnik kuchenny na blacie roboczym.

X szer. Wymiary: 23, 5 x 20 x 20, 8 cm dł. Zakres dostawy: 1 x wiadro ekologiczne z tworzywa sztucznego z pokrywką i paskiem do noszenia – pojemnik niebieski Horizon Blue, pokrywka i uchwyt antracyt – dostępne w innych atrakcyjnych kolorach. Pojemność pojemnika na bio: 6 litrów – praktyczny pomocnik do odpadów kuchennych, odpadów organicznych, kompostu i wielu innych.
MarkaRotho #ad
ProducentRotho Kunststoff AG #ad
Wysokość8.19
Długość9.25
Waga0.68
Szerokość7.87
Numer części1030306161
Model1030306161

9. Joseph Joseph

#ad

Joseph Joseph Stack 4 30015 pojemnik na odpady organiczne, wymiary 23,5 × 19,7 × 16,1 cm

#ad
Joseph Joseph #ad - Wymienny filtr zapachów w pokrywie. Aby osiągnąć najlepszą wydajność, zalecamy wymianę filtra zapachów co 3 miesiące. Atwo dostępna pokrywa z klapką. Otwór mocujący wewnątrz zapewnia, że worek na śmieci nie przesuwa się. Atwy do czyszczenia polipropylen, klapka i uchwyt do noszenia ze stali nierdzewnej. Wentylowana konstrukcja redukuje wilgoć i zapachy.
MarkaJoseph Joseph #ad
ProducentJoseph Joseph Ltd. #ad
Wysokość6.34
Długość9.26
Waga1.72
Szerokość7.76
Numer części30015
Model30015

10. Addis

#ad

Z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, Addis, Pojemnik na odpady spożywcze do kuchni, kompost Caddy, jasnoszary

#ad
Addis #ad - Wymiary szer. Wyprodukowano w wielkiej brytanii; z pochodzących ze zrównoważonego recyklingu obudów CD z 10-letnią gwarancją Addis. X wys. 25 x 18 x 19 cm. X gł. Wykonane w 100% z przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Wytrzymała jakość, łatwe do czyszczenia. Idealna pojemność 4, 5 l do codziennego użytku w kuchni.
MarkaAddis #ad
ProducentAddis #ad
Wysokość7.48
Długość7.28
Szerokość9.45
Numer części518384
Model518384