Top 10 Bad Abluftventilator Mit Feuchtigkeitssensor – Wentylatory łazienkowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Maico

#ad

Maico ECA100 iPro VZC mały wiatrak domowy

#ad
Maico #ad - Szerokość nominalna 100 mm, przewód zasilający 5 x 1, 5 mm2. Tworzywo sztuczne, kolor biały, produkt podobny do RAL9016.
MarkaMaico #ad
ProducentMaico Ventilatoren #ad
Wysokość6.26
Długość6.26
Waga1.54
Szerokość5.12
Numer części4802657
Model840210
GwarancjaHerstellergarantie.

2. Aygrochy

#ad

Do użytku domowego, namiotów do uprawy roślin, wentylacji i dmuchawy wywiewowej., Aygrochy 300 mm wentylator ścienny do ogrzewania, wzmacniacza, hydroponicznych, chłodzenia

#ad
Aygrochy #ad - Instalacjawycięcie otworu 310 mm. Gwarancja 100% zwrot pieniędzy lub bezpłatna wymiana, jeśli problemy z jakością wystąpią w ciągu jednego roku. Zmienna prędkośćdostosuj swój komfort. Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Chłodzenie i wentylacja - ten wentylator typu shutter o jakości przemysłowej może spełnić wszystkie wymagania dotyczące chłodzenia i wentylacji. Można go łatwo zamontować razem z termostatem na otworze okiennym lub otworze w ścianie, aby zoptymalizować chłodzenie. Uniwersalne zastosowanieidealne rozwiązanie chłodzące i wentylacyjne do każdego pomieszczenia w Twoim domu – w tym na strychu, garażu, szopie i wielu innych.

Wentylator wyciągowy aygrochy posiada funkcję regulacji prędkości, gdy jest połączony z regulatorem prędkości dostępny oddzielnie ASIN: B09QPCZXY5. Nie wahaj się skontaktować z nami w przypadku problemów z technologią lub innych komentarzy. Odporny na korozję, całkowicie zamknięty silnik jest chroniony termicznie i trwale smarowany dla łatwej konserwacji.
MarkaAygrochy #ad
ProducentAygrochy #ad
Wysokość11.81
Długość14.96
Waga11.05
Szerokość2.36
Numer częściEUT-300
ModelEUT-300
Gwarancja1 rok gwarancji w przypadku wad producenta.

3. Maico

#ad

Maico ECA100 IPRO KVZC wentylator do małych pomieszczeń

#ad
Maico #ad - Szerokość nominalna 100 mm, przewód zasilający 5 x 1, 5 mm². Tworzywo sztuczne, kolor biały, produkt podobny do RAL9016.
MarkaMaico #ad
ProducentMaico Ventilatoren #ad
Wysokość0
Długość0
Waga1.61
Szerokość0
Numer części4802662
Model4802662
GwarancjaGwarancja producenta.

4. Maico

#ad

Spiżarni,, wentylator do łazienki, nr art. 0084.0205, WC, Maico ECA 100 ipro K oryginalny wentylator do małych pomieszczeń z elektryczną wewnętrzną klapą zamykającą jako bariera zimnego powietrza

#ad
Maico #ad - Tworzywo sztuczne, kolor biały, podobny do RAL9016. Rednica znamionowa 100 mm, przewód zasilający 5 x 1, 5 mm2.
MarkaMaico #ad
ProducentMaico #ad
Wysokość0
Długość0
Waga1.61
Szerokość0
Numer części4802661
Model4802661
GwarancjaNo Warranty

5. Aygrochy

#ad

Wentylator wyciągowy do boosterów, Aygrochy PWM regulowany wentylator rurowy 150 mm, wentylacji i dmuchawy wywiewowej., namiotów wzrostu

#ad
Aygrochy #ad - Kontroler jest wyposażony w precyzyjne czujniki temperatury i wilgotności na przewodowej sondzie o długości 2, 5 m. Nie wahaj się skontaktować z nami w przypadku problemów z technologią lub innych komentarzy. Dzięki temu wbudowany wentylator może pracować cicho i osiągać niskie prędkości bez generowania hałasu lub ciepła.

Gwarancja 100% zwrot pieniędzy lub bezpłatna wymiana, jeśli problemy z jakością wystąpią w ciągu jednego roku. Odpowiemy w ciągu 24 godzin. Regulacja pwm inteligentny kontroler z programowaniem temperatury i wilgotności, kontrolą prędkości wentylatora, timerem i systemem alarmowym. Cicha praca i energia oszczędność mocy jest bardzo dobra: silniki ec o mieszanym przepływie i sterowaniu pwm mogą wykorzystywać precyzyjne impulsy elektroniczne. Nasze dmuchawy typu rolkowe mogą również tworzyć środowiska podciśnienia, symulować wiatr, zapachy i dym oraz wciągać świeże powietrze z zewnątrz.

Szerokie zastosowanie - ten wentylator rurowy jest stosowany w instalacjach wewnętrznych i pionowych rolnictwie, przenoszeniu ogrzewania i chłodzenia, suszenia komercyjnego i filtracji powietrza. Efektywność energetyczna silników ec jest również dwukrotnie wyższa i pozwala zaoszczędzić do 40% kosztów energii i odzyskać koszty w dłuższej perspektywie. ParametryŚrednica rury: 150 mm, ciśnienie: 502 pa, moc: 50 w, poziom hałasu: 32 dBA, przepływ powietrza: 595 m³/h, IP44 Rating.
MarkaAygrochy #ad
ProducentAygrochy #ad
Waga6.79
Numer częściDF150-A
ModelDF150-A

6. FanGoFast

#ad

Pomieszczeń do uprawy, FanGoFast Wentylator rurowy 100 mm, regulowany wentylator kanałowy, z gniazdem IEC, wtyczka UE + przewód zasilający 1,5 m do łazienki, biura, cichy, 230 V

#ad
FanGoFast #ad - Wentylator rurowy 100 mm z powodzeniem przeszedł test upadku, 165 m³/h High/Low. Bezpłatnie – zawiera 1 śrubokręt, 4 śruby i 4 rybaki. Posiadamy również profesjonalny zespół obsługi klienta, który zadba o Twoje potrzeby. Wyposażony w łożyska kulkowe, które z reguły są głośniejsze, który wynosi 31 dB.

W przeciwieństwie do wentylatorów rurowych z metalu, prędkość obrotowa: 2200/1850RPM, co z kolei zapewnia stabilność strukturalną. Można osiągnąć przepływ powietrza do 198 m³/h. WytrzymaŁy i trwaŁy: obudowa wentylatora rurowego wykonana jest z wytrzymałego materiału abs, który zapewnia zalety odporności na korozję, długą żywotność i bezpieczeństwo. Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego wentylatora rolkowego. Zdejmowane końcówki rur ze śrubami blokującymi zapewniają szybki demontaż i łatwy montaż.

Oferujemy 18-miesięczną obsługę klienta. W przeciwieństwie do wentylatorów rurowych ec, aby zapewnić, że wentylator kanałowy pracuje z niskim poziomem hałasu, ten wentylator zapewnia dobry stosunek ceny do jakości w dłuższej perspektywie. Worry free – oferujemy nowy zamiennik zamiast napraw w ramach gwarancji. Miedziany silnik z podwójnym łożyskiem kulkowym NSK zapewnia wysoką sprawność i długi MTBF do 50 000 godzin. Wodoszczelność ip44 – wodoszczelny gumowy pierścień sprawia, że kondensator silnika jest bardziej trwały.
MarkaFanGoFast #ad
ProducentFanGoFast #ad
Wysokość7.87
Długość12.99
Waga4.41
Szerokość8.27
Numer częściVEFANIECB-100-EU
ModelDuct fan-UK
Gwarancja1 rok gwarancji w przypadku wad producenta.

7. MKK

#ad

Standardowy, cicha praca, nadaje się do łazienki i kuchni, niskie zużycie energii, MKK Wentylator łazienkowy Ø 100 mm

#ad
MKK #ad - Przy mocy zaledwie 8 W wentylator ma niskie zużycie energii. Podczas pracy wentylator osiąga jedynie poziom hałasu 26 dB A. Wentylator nadaje się do montażu na ścianie. Wentylator jest wykonany z tworzywa sztucznego i ma kołnierz o średnicy 100 mm. Wentylator posiada klasę ochrony IPX4.
MarkaMKK #ad
ProducentAirRoxy #ad
Wysokość2.17
Długość2.17
Waga0.79
Szerokość1.32
Numer części19589
Model01-090
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

8. EUROPLAST

#ad

EUROPLAST Ø 100 mm wentylator ścienny wentylator wylotowy kabel przełącznik wentylator kuchnia WC łazienka, biały

#ad
EUROPLAST #ad - Zgodność z przepisami budowlanymi. Wyprodukowano w Europie – producent Europlast. Funkcja: przełącznik dźwigienkowy z wtyczką sieciową 1 x przełącznik = włączony wentylator, 2 x przełączniki = wentylator wyłączony. Moc: 15 w / db dane – 32 decybele / przepływ powietrza – 100 m³/h. Długość sznurka: 1, 8 m. Standardowy wentylator łazienkowy można w razie potrzeby zamontować na ścianie lub suficie. Rednica: 100 mm ze sznurkiem i wtyczką / kolor - biały. Cichy silnik.
MarkaEUROPLAST #ad
ProducentEuroplast #ad
Wysokość5.51
Długość3.78
Waga1.21
Szerokość5.51
Numer częściEE100WP_SML
ModelEE

9. STERR

#ad

STERR Biały wentylator łazienkowy 100 mm z TIMER cichy wentylator łazienkowy – nowoczesny wentylator do łazienki i kuchni

#ad
STERR #ad - Rednica zaworu zwrotnego wentylatora łazienkowego: 100 mm. Elegancki i nowoczesny wygląd. Cicha praca. Atwy montaż. Za pomocą urządzenia takiego jak wentylator wyciągowy można szybko i bez trudu pozbyć się wilgoci w pomieszczeniu, a ściany pozostaną nienaruszone.

Od wielu lat. Wymiary urządzenia mm: wysokość 158 x szerokość 158 x głębokość 125 mm średnica mm 100". Wentylator łazienkowy idealnie nadaje się do usuwania pary, zanieczyszczonego i stęchłego powietrza i dlatego jest nieodzownym elementem każdej łazienki.

Wentylator łazienkowy. Prawie każdy ma z tym problem, a fani są skutecznym rozwiązaniem tego problemu. Po długiej, relaksującej kąpieli twoja łazienka jest zawsze pełna pary i wilgotnego powietrza. Przednia płyta ze szkła, montaż zarówno w poziomie, łożysko kulkowe, biały kolor, timer, klapa zwrotna, cicha praca, jak i pionie.
MarkaSTERR #ad
ProducentSTERR #ad
Wysokość6.22
Długość4.72
Waga1.81
Szerokość6.22

10. Orno

#ad

Przenośny z przełącznikiem, montaż ścienny, Orno Virone wentylator łazienkowy, cicha praca, 100 mm

#ad
Orno #ad - Włączanie/wyłączanie - wentylator jest wyposażony w kabel z przełącznikiem i wtyczką do gniazdka, dzięki czemu można go wyłączyć i ponownie włączyć w dowolnym momencie. Trwały silnik wbudowany silnik jest lekki, odporny na wibracje, stabilny i posiada funkcję ochrony przed przegrzaniem, która może pracować przez długi czas bez konserwacji.

Wysokiej jakości materiał - rama wentylatora łazienkowego i łopatki wentylatora są wykonane z materiału odpornego na promieniowanie UV, dobra ochrona przed korozją, ochrona przed starzeniem się i łatwe do czyszczenia.

Jest to idealne rozwiązanie do łazienek, piwnic, kuchni, WC i wilgotnych pomieszczeń. Duża moc ssania - łopatki wentylatora zapewniają optymalną wymianę powietrza i zapewniają szybkie i skuteczne usuwanie wilgoci i zapachów. Cichy wentylator łazienkowy pracuje cicho, pomieszczeń hobbystycznych, bez generowania irytujących dźwięków.
MarkaOrno #ad
Wysokość5.51
Długość3.35
Waga0.95
Szerokość5.31
Numer częściVIRONE BF-100/PS
ModelVIRONE BF-100/PS