Top 10 Baby Batterien 1,5 V – Jednorazowe baterie do urządzeń domowych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Varta

#ad

Urządzeń Smart Home, 1,5 V, alkaliczne, Power on Demand, opakowanie magazynowe w przyjaznym dla środowiska opakowaniu, 40 sztuk, VARTA Baterie AAA, Made in Germany, idealne do akcesoriów komputerowych

#ad
Varta #ad - Zestaw baterii alkalicznych Micro AA w korzystnej cenie, 40 sztuk w opakowaniu nadającym się do recyklingu. Jako jedyny niemiecki producent baterii do urządzeń stawiamy na lokalizację w Niemczech i jakość naszych baterii, która jest ceniona na całym świecie od ponad 130 lat.

Varta power on demand: smart, elastyczny i wydajny! zaprojektowany specjalnie dla użytkowników mobilnych. Idealne rozwiązanie do urządzeń takich jak piloty zdalnego sterowania, roboty, czujnik ruchu, kontroler WiFi, radiotelefon, aparat cyfrowy, zdalne sterowanie, narzędzia elektroniczne, urządzenia Smart Home, termostat grzejnika, zegary ścienne, budzik, radiowy dotykowy włącznik światła. Varta – nazwa jest synonimem made in Germany i dlatego też oznacza jakość i kompetencje. Power on demand zapewnia potężną energię, która jest potrzebna do urządzeń o wysokim zużyciu energii.
MarkaVarta #ad
ProducentVARTA Consumer Batteries #ad
Wysokość0.67
Długość9.84
Waga0.05
Szerokość5.91
Numer części4003311391
Model4003311391
Gwarancja10 Lat

2. Varta

#ad

Akumulatory alkaliczne Varta LR14 typu C 20 sztuk

#ad
Varta #ad - Akumulator jest zabezpieczony przed wyciekiem i certyfikowany zgodnie z międzynarodowymi normami DIN EN ISO 9001:2008 i DIN EN ISO 1 4001:2004. Pasuje do lamp kempingowych, rejestratorów radiowych, świateł pomocniczych lub awaryjnych, systemów alarmowych i innych zastosowań codziennego użytku.

Zestaw baterii alkalicznych Baby C w korzystnej cenie, 20 sztuk w poręcznym opakowaniu. 10 lat trwałości, szczelny, trwały i certyfikowany zgodnie z międzynarodową normą: DIN EN ISO 9001:2008 i DIN EN ISO 1 4001:2005. Idealnie nadaje się do stosowania w radiu, latarce, zestawie słuchawkowym, mikrofonie, odtwarzaczach CD, myszach radiowych, budziku, zdalnie sterowanej zabawce, odtwarzaczach MP3, kontrolerze, urządzeniach medycznych, wskaźniku laserowym, pilotach, pilocie zdalnego sterowania lub oświetleniu bożonarodzeniowym itp.

Wysoka jakość "made in Germany", markowy produkt wyprodukowany w Niemczech. Idealne rozwiązanie do urządzeń o dużym zapotrzebowaniu na energię, takich jak zdalnie sterowane zabawki, narzędzia elektroniczne, odtwarzacz CD, radio, urządzenia medyczne, głośniki, kamery, latarka, roboty, megafon, lampy. Varta baterie przemysłowe zapewniają najwyższą jakość alkaliczną do każdego obszaru zastosowania.
MarkaVarta #ad
ProducentVARTA Consumer Batteries GmbH & Co. KGaA - Remington (CE) #ad
Wysokość1.97
Długość1.03
Waga0.14
Szerokość1.03
Numer części04014211392
Model04014211392
Gwarancja1

3. Varta

#ad

6 szt, VARTA Longlife Battery D Mono Alkaline Batters LR20

#ad
Varta #ad - Idealny do urządzeń o dużym zapotrzebowaniu na energię, radiotelefon, takich jak np. Zapewnia długą trwałość dzięki nowoczesnej jakości alkalicznej.

Pasuje do termometru gorączkowego, robotów elektronicznych, klawiatury, lampy, myszy gamingowej, pilota zdalnego sterowania, oświetlenia elektronicznego narzędzia. Zdalnie sterowane zabawki, urządzenia medyczne, waga osobowa, mysz, latarka, kontroler, elektroniczny miernik gorączki.110 lat trwałości, szczelny, trwały i certyfikowany zgodnie z międzynarodową normą: DIN EN ISO 9001:2008 i DIN EN ISO 1 4001:2005. Właściwy wybór w przypadku obciążeń stałych w zakresie niskiego natężenia prądu. Wysoka jakość "made in Germany", markowy produkt wyprodukowany w Niemczech.
MarkaVarta #ad
ProducentVarta Consumer Batteries #ad
Wysokość1.35
Długość1.35
Waga0.3
Szerokość2.42
Numer części4120101306
Model4120101306
GwarancjaGwarancja ustawowa

4. Varta

#ad

Power on Demand, 12 sztuk, elastyczne, wydajne, urządzeń Smart Home, Made in Germany, opakowanie zapasowe, inteligentne, alkaliczne, idealne do akcesoriów komputerowych, VARTA Baterie C Baby

#ad
Varta #ad - Power on demand zapewnia potężną energię, która jest potrzebna do urządzeń o wysokim zużyciu energii. Zapas baterii mignon c baterie alkaliczne w korzystnej cenie, 12 sztuk w opakowaniu nadającym się do recyklingu.

Jako jedyny niemiecki producent baterii do urządzeń stawiamy na lokalizację w Niemczech i jakość naszych baterii, która jest ceniona na całym świecie od ponad 130 lat. Varta power on demand: smart, elastyczny i wydajny! zaprojektowany specjalnie dla użytkowników mobilnych. Idealne rozwiązanie do urządzeń takich jak piloty zdalnego sterowania, aparat cyfrowy, radiotelefon, urządzenia Smart Home, zdalne sterowanie, narzędzia elektroniczne, czujnik ruchu, kontroler WiFi, zegary ścienne, roboty, termostat grzejnika, budzik, radiowy dotykowy włącznik światła.

Varta – nazwa jest synonimem made in Germany i dlatego też oznacza jakość i kompetencje.
MarkaVarta #ad
ProducentVarta #ad
Waga2.05
Gwarancja18 EU

5. Varta

#ad

Varta baterie AA / LR6, 20 sztuk

#ad
Varta #ad - Pasuje do lamp kempingowych, rejestratorów radiowych, świateł pomocniczych lub awaryjnych, systemów alarmowych i innych zastosowań codziennego użytku.

Idealne rozwiązanie do urządzeń o dużym zapotrzebowaniu na energię, takich jak zdalnie sterowane zabawki, narzędzia elektroniczne, urządzenia medyczne, megafon, kamery, radio, odtwarzacz CD, latarka, roboty, głośniki, lampy. Wysoka jakość "made in Germany", markowy produkt wyprodukowany w Niemczech. Baterie mono d baterie alkaliczne w korzystnej cenie, 20 sztuk w poręcznym opakowaniu. 10 lat trwałości, szczelny, trwały i certyfikowany zgodnie z międzynarodową normą: DIN EN ISO 9001:2008 i DIN EN ISO 1 4001:2005.
MarkaVarta #ad
ProducentVARTA Consumer Batteries GmbH & Co. KGaA - Remington (CE) #ad
Wysokość2.42
Długość1.35
Waga0.31
Szerokość1.35
Numer części04020 211 111
Model04020 211 111
Gwarancja24 Miesięcy

6. Varta

#ad

VARTA Baterie D Mono, alkaliczne, Power on Demand, inteligentne, idealne do akcesoriów komputerowych, elastyczne, urządzeń Smart Home, Made in Germany, wydajne, opakowanie zapasowe, 12 sztuk

#ad
Varta #ad - Zapas baterii mignon d baterie alkaliczne w korzystnej cenie, 12 sztuk w opakowaniu nadającym się do recyklingu. Varta – nazwa jest synonimem made in Germany i dlatego też oznacza jakość i kompetencje.

Jako jedyny niemiecki producent baterii do urządzeń stawiamy na lokalizację w Niemczech i jakość naszych baterii, która jest ceniona na całym świecie od ponad 130 lat. Idealne rozwiązanie do urządzeń takich jak piloty zdalnego sterowania, zegary ścienne, radiotelefon, aparat cyfrowy, zdalne sterowanie, czujnik ruchu, roboty, kontroler WiFi, termostat grzejnika, urządzenia Smart Home, budzik, narzędzia elektroniczne, radiowy dotykowy włącznik światła.

Varta power on demand: smart, elastyczny i wydajny! zaprojektowany specjalnie dla użytkowników mobilnych. Power on demand zapewnia potężną energię, która jest potrzebna do urządzeń o wysokim zużyciu energii.
MarkaVarta #ad
ProducentVarta #ad
Waga4
Gwarancja19 EU

7. Varta

#ad

AA 40 sztuk + AAA 40 sztuk, wydajne, alkaliczne, opakowanie magazynowe w przyjaznym dla środowiska opakowaniu, Power on Demand, VARTA Baterie mieszane 80 sztuk, Made in Germany

#ad
Varta #ad - Idealne rozwiązanie do urządzeń takich jak piloty zdalnego sterowania, czujnik ruchu, roboty, termostat grzejnika, zdalne sterowanie, urządzenia Smart Home, radiotelefon, narzędzia elektroniczne, zegary ścienne, budzik, aparat cyfrowy, kontroler WiFi, radiowy dotykowy włącznik światła.

Zapas baterii mignon 40 x aa i 40 x baterie alkaliczne AAA w opakowaniu nadającym się do recyklingu. Power on demand zapewnia potężną energię, która jest potrzebna do urządzeń o wysokim zużyciu energii. Varta power on demand: smart, elastyczny i wydajny! zaprojektowany specjalnie dla użytkowników mobilnych. Jako jedyny niemiecki producent baterii do urządzeń stawiamy na lokalizację w Niemczech i jakość naszych baterii, która jest ceniona na całym świecie od ponad 130 lat. Varta – nazwa jest synonimem made in Germany i dlatego też oznacza jakość i kompetencje.
MarkaVarta #ad
ProducentVarta #ad
Waga3.33
Gwarancja22 EU

8. Duracell

#ad

2 sztuki w opakowaniu E90/LR1, Duracell Specialty N bateria alkaliczna 1,5 V, kalkulatorach i lampkach rowerowych, zaprojektowana do stosowania w latarkach

#ad
Duracell #ad - 5 lat gwarancji na przechowywanie. Duracell specjalne ogniwa alkaliczne N – do 40% większa wydajność*. Duracell baterie specjalne są dostępne w wielu rozmiarach: J, AAAA, N, MN11, MN21, MN28. W porównaniu z minimalnym średnim czasem trwania w testach IEC dla lamp przenośnych w rozmiarze LR1 wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia i wzoru użytkowania. Duracell specjalistyczne baterie alkaliczne N są przeznaczone do stosowania w latarkach, kalkulatorach i lampkach rowerowych.
MarkaDuracell #ad
ProducentDuracell #ad
Wysokość1.86
Długość1.3
Waga0.04
Szerokość0.19
Numer częściDURMN9100B2
Model5000394203983
Gwarancja2-5 Lat

9. Varta

#ad

Np. W przypadku akcesoriów komputerowych, VARTA Power na żądanie C Baterie Baby pakiet magazynowy 20S paczka, inteligentne, inteligentnych urządzeń domowych lub latarki, elastyczne i potężne dla mobilnych konsumentów końcowych

#ad
Varta #ad - Varta - nazwa stoi na wykonane w Niemczech, a zatem również dla jakości i kompetencji. Varta moc na żądanie: inteligentne, elastyczne i potężne! szczególnie opracowany dla klientów mobilnych.

Baterie pakiet do przechowywania Baby C Baterie alkaliczne do oszczędności Cena, 20 sztuk w poręcznym opakowaniu. Idealny do urządzeń, światło budzik, termostat chłodnicy, robot, sterowanie wifi, narzędzie elektroniczne, aparat cyfrowy, radia, inteligentne urządzenia domowe, takich jak pilot, zdalne sterowanie, czujnik ruchu, zegary ścienne, radio przełącznik świetlny. Jedynym niemieckim producentem baterii urządzeń, polegamy na lokalizacji Niemcy i jakość naszych baterii, która szacuje się na całym świecie od ponad 130 lat. Moc na żądanie zapewnia potężną energię potrzebną do wysokich urządzeń zużycia energii.
MarkaVarta #ad
ProducentVARTA Consumer Batteries #ad
Wysokość2.05
Długość4.25
Waga2.91
Szerokość5.31
Numer części401 - C Baby
Model401 - C Baby
Gwarancja10 Lat

10. Varta

#ad

30 sztuk, Power on Demand, opakowanie zapasowe, 1,5 V, VARTA Baterie AA, urządzeń Smart Home, Made in Germany, inteligentne, wydajne, alkaliczne, idealne do akcesoriów komputerowych, elastyczne

#ad
Varta #ad - Jako jedyny niemiecki producent baterii do urządzeń stawiamy na lokalizację w Niemczech i jakość naszych baterii, która jest ceniona na całym świecie od ponad 130 lat. Zapas baterii mignon aa baterie alkaliczne w korzystnej cenie, 30 sztuk w opakowaniu nadającym się do recyklingu.

Varta – nazwa jest synonimem made in Germany i dlatego też oznacza jakość i kompetencje. Varta power on demand: smart, elastyczny i wydajny! zaprojektowany specjalnie dla użytkowników mobilnych. Power on demand zapewnia potężną energię, która jest potrzebna do urządzeń o wysokim zużyciu energii.

Idealne rozwiązanie do urządzeń takich jak piloty zdalnego sterowania, urządzenia Smart Home, czujnik ruchu, zdalne sterowanie, narzędzia elektroniczne, budzik, radiotelefon, aparat cyfrowy, kontroler WiFi, roboty, termostat grzejnika, zegary ścienne, radiowy dotykowy włącznik światła.
MarkaVarta #ad
ProducentVarta #ad
Waga1.62
Gwarancja12 EU